S dýhou to umíme...

V dýhovaných materiálech je společnost SAPELI absolutní jedničkou na českém trhu. Největší a nejstarší výrobce dveří a zárubní u nás v letošním roce rozšiřuje svoji nabídku o nové kolekce standardních i exotických dřevin. Na výběr je tak více než 100 druhů dýhovaných materiálů, které uspokojí každého náročného zákazníka.

S dýhou to umíme...

Příroda je nejlepší designér. To vědí i v SAPELI a kladou na to velký důraz. Dýhy představují nejprotřelejší způsob, jak zanechat dojem. Každé dveře se stávají unikátem, jenž dá interiéru skutečně vyniknout. V nabídce mají širokou škálu listnatých, jehličnatých i exotických dřevin, které jsou dostupné ve všech modelových řadách.

Dýhový materiál aneb S dýhou to umíme...
Dýhový materiál aneb S dýhou to umíme...

Na první pohled velmi svérázným dojmem působí zejména dýhované dveře s příčným řezem, které bez vytáček přiznávají řemeslné opracování. Dodatečné rýhování dodává dveřím ráznější strukturu a zcela autentický vzhled. Tento způsob opracování tak ještě více zdůrazňuje samotnou přírodní bázi dřeva. Nejnovější trendy se zosobňují v sukatých dýhách, jejichž celkový vzhled se ještě více přibližuje přírodě. S tímto designem, jehož charakteristickým znakem jsou suky, nebude problém zkombinovat podlahu z masivu.

Dýhový materiál aneb S dýhou to umíme...
Dýhový materiál aneb S dýhou to umíme...

Atypické dveře jako standard

Díky zakázkové výrobě je společnost SAPELI od počátku své existence schopna uspokojit náročné požadavky svých zákazníků. To se týká i nadstandardních rozměrů dveří. Od letošního roku jihlavský výrobce zařazuje tzv. atypy, tedy dveře až do výšky 274 centimetrů, i do oficiálního katalogu. Atypické dveře byly donedávna takovou podpultovkou. S rostoucím počtem požadavků na jejich výrobu se však rozhodli, že je zařadí do standardní nabídky. V SAPELI tak dáváme najevo, že umíme vyrobit prakticky cokoliv a že jsme schopni reagovat na světové trendy, mezi které dveře vysoké až do stropu už nějakou dobu patří.

Atypické dveře jako standard
Atypické dveře jako standard

Šetřete místo s designovou vychytávkou

Modelová řada dveří Hanum představuje technologicky nápaditou a designově vytříbenou možnost, jak šetřit místo ve vaší domácnosti a přitom spojit praktické s užitečným. Dveře jsou protnuty vloženými hliníkovými pásky, které se dají vyklápět, a slouží jako věšáčky, na které je možné zavěsit prakticky cokoliv. Celý systém je přitom navržen tak, aby nenarušoval interiérový prostor. Naopak nenápadný dekor stříbrných pásků je možné použít i na obkladu celé stěny. Modelová řada se v dýhovaném provedení pohybuje od ceny 5 990 Kč bez DPH.

Šetřete místo s designovou vychytávkou
Šetřete místo s designovou vychytávkou

Jak se zbavit přebytečných hran

Bezfalcové dveře patří k nejoblíbenějším řešením předních architektů a designérů. Jedná se o luxusní řešení pro ty, kteří neradi dělají kompromisy a touží mít to nejlepší. Bezfalcové dveře zbaví interiér přebytečných hran, kde se rád drží prach. Díky hladkému propojení stěny, dveří a zárubní dá tento design vyniknout především samotným dveřím. V SAPELI nabízejí až do odvolání bezfalcové dveře v dýhovaném provedení v akci. Jejich nákupem získáte vysoce odolné závěsy Esprit Premium zdarma, na kompletu tak ušetříte až 1 700 Kč.

Jak se zbavit přebytečných hran
Jak se zbavit přebytečných hran

Akce na skleněné dveře Sapglass

Celoskleněné dveře a stěny od SAPELI svými vlastnostmi vyniknou v každé domácnosti. Unikátní je jejich schopnost prosvětlit a přitom opticky zvětšit každý interiér. Skla jsou tvrzená, s vysokou mírou odolnosti proti nárazu a v případě rozbití skla nehrozí poranění ostrými střepinami. V SAPELI naleznete jednokřídlé i dvoukřídlé provedení. Na skla lze zároveň aplikovat vzor pískování, gravírování nebo digitálního tisku.

Akce na skleněné dveře Sapglass
Akce na skleněné dveře Sapglass

Při objednání kompletu jakýchkoliv celoskleněných dveří Sapglass v bílém Satinátu s kováním a zárubní získáte zárubeň Normal Praktik v hodnotě 2 390 Kč zcela zdarma. Akce platí až do konce října.

Spolupráce s designery a architekty

Společnost SAPELI se v letošním roce rozhodla více propojit svoji činnost s architekty a designéry, kteří nemalou měrou pomáhají vytvářet moderní domovy. Na jaře se firma společně se společností Technistone zapojila do projektu INSPIRELI, který spojuje přední tuzemské i zahraniční architekty, designéry a studenty těchto oborů. Cílem tohoto projektu je umožnit mladým začínajícím architektům proniknout do velkého světa moderního designu a všem prostým lidem poskytnout inspiraci bohatou nabídkou vizualizací, skic, ale i fotek skutečných realizací a zajímavých staveb.

Spolupráce s designery a architekty
Spolupráce s designery a architekty

Výrobce dveří se stal partnerem a spoluzakladatelem soutěže 1. ročníku INSPIRELI AWARDS. Jsme rádi, že se nám podařilo posunout projekt INSPIRELI ještě o kus dál. Věříme, že se nám díky této soutěži podaří objevit řadu talentovaných lidí ze světa architektury a designu, kteří se v dalších letech budou podílet na tvorbě nových typů dveří. Vedle toho se společnost SAPELI stala novým členem skupiny výrobců a dodavatelů interiérových prvků, architektů a designérů, kteří jsou sdružení pod názvem Czech Deco Team. Jejich cílem je usnadnit zákazníkům realizaci a vybavování jejich nových domovů a synergicky využít nové obchodní příležitosti na trhu. Sdružení si klade za cíl nabízet zákazníkům maximální kvalitu služeb a výrobků, neboť pouze spokojený zákazník vás doporučí dál. Stánek Czech Deco Teamu s originálními dveřmi SAPELI z kolekce Bořka Šípka najdete i na Designbloku 2015.

Autor: SAPELI (text a foto)

Související k tématu