reklama

Družstevní závody Dražice, NIBE zvou na veletrh FOR THERM

Chytrý ohřívač vody s možností dálkového ovládání OKHE SMART představí společnost Družstevní závody Dražice na veletrhu FOR THERM. Již šestý ročník veletrhu se zaměřením na vytápění, alternativní zdroje energie a vzduchotechniky proběhne ve dnech 15. – 19. září 2015 v pražských Letňanech na výstavišti PVA EXPO PRAHA.

Družstevní závody Dražice, NIBE zvou na veletrh FOR THERM

Jedním z účastníků veletrhu jsou i Družstevní závody Dražice, NIBE. Společnost je tradičním českým výrobcem ohřívačů vody. Divize NIBE ENERGY SYSTEMS zásobuje trh výrobky, které zajišťují tepelný komfort domácností i průmyslových objektů. Mezi oblasti užití výrobků divize patří vytápění, ohřev teplé vody a ventilace.

Letos společnost představí laické i odborné veřejnosti inteligentní ohřívač vody s možností dálkového ovládání. Ohřívač vody reaguje na uživatelovo chování a dokáže tak ve správnou dobu připravit potřebné množství teplé vody. Dosáhne tak úspory až 15 %.

Výrobek OKHE SMART získal v soutěži Grad Prix čestné uznání.

Družstevní závody Dražice, NIBE zvou na veletrh FOR THERM
Družstevní závody Dražice, NIBE zvou na veletrh FOR THERM

Stánek společnosti Družstevní závody Dražice naleznete v hale 7 pod číslem B15. Ve dnech 16. – 17. 9. 2015 se vám na stánku bude osobně věnovat technický manažer společnosti pan Petr Kartous.

O veletrhu

FOR THERM je akce zaměřená na vytápění, vzduchotechniku, komínové systémy, regulační techniku a alternativní zdroje energie. Jsou zde prezentovány produkty tuzemských i zahraničních firem nejen z oboru tepelných čerpadel. Letošní již 6. ročník, je zaměřen na efektivitu vytápění.

Veletrh FOR THERM se stal i díky souběhu s největším stavebním veletrhem FOR ARCH navštěvovaný jak koncovými zákazníky, tak odbornou veřejností. Pod záštitou odborných asociací je pro vás opět připravený zajímavý doprovodný program.

Publikováno: 17. 9. 2015, Autor: Andrea (text), Pavla (foto), tisková zpráva , Profil autora: Redakce