Novinka mezi flexibilními lepidly Cemix

Na podzim letošního roku se rozšířila produktová řada flexibilních lepidel Cemix o nové Cemix Lepidlo FLEX (375). Toto cementové lepidlo je určené pro lepení všech typů keramických obkladových materiálů a dlažeb včetně materiálů s extrémně nízkou nasákavostí, např. vysoce slinutých dlaždic.

Novinka mezi flexibilními lepidly Cemix

Nové flexibilní lepidlo Cemix splňuje kritéria deformovatelnosti S1 a lze ho s úspěchem aplikovat v exteriéru i interiéru na běžné i problematické podklady. Například je vhodné na podklady, u kterých dochází k rozměrovým změnám v důsledku velkého tepelného pnutí (např. vytápěné podlahy nebo osluněné terasy) nebo na dlažby zatěžované pojezdem osobních automobilů, vysokozdvižných vozíků apod. s celkovou hmotností do 3,5 t. Dále je s novým lepidlem Cemix možné obkládat i obtížné podklady jako staré dlažby, betonové prefabrikáty, litý železobeton, sádrokarton, dřevotřískové, cementotřískové desky apod. Nejdříve je ovšem nutné ošetřit plochy spojovacím můstkem Cemix a zajistit tak optimální přídržnost. Práci s novým lepidlem Cemix ulehčuje snížený skluz – zejména při obkládání stěn nebude lepení komplikovat sjíždění dlaždiček dolů.

Novinka mezi flexibilními lepidly Cemix
Novinka mezi flexibilními lepidly Cemix

Flexibilní lepidlo Cemix FLEX (Cemix 375) se stává základním produktem z řady flexibilních lepidel. Doplňuje tak řadu lepidel, která má po změnách normy následující podobu:

  • Cemix Lepidlo FORTE (055) - třída C2
  • Cemix Lepidlo FORTE PLUS (075) - třída C2T
  • Cemix Lepidlo FLEX (375) - třída C2TS1
  • Cemix Lepidlo FLEX EXTRA (045) - třída C2TES1
  • Cemix Lepidlo FLEX EXTRA PLUS (095) - třída C2TES1

Skvělé vlastnosti, jednoduché zpracování, vysoká stálost a pevnost, mrazuvzdornost, využití pro náročnější aplikace. A hlavně vynikající poměr ceny a kvality. Novinka od Cemixu si mezi zákazníky určitě získá velkou oblibu.

www.cemix.cz

Novinka mezi flexibilními lepidly Cemix
Novinka mezi flexibilními lepidly Cemix
Autor: LB Cemix (tisková zpráva)

Související k tématu