reklama

Nejnovější řada multifunkčních mikrovlnných trub Whirlpool MAX Chocolate v barvách čokolády

Milujete čokoládu, ale nevíte, jak ji správně rozpouštět a pracovat s ní, abyste připravili lahodný čokoládový nápoj, vlastnoruční čokoládové pralinky, čokoládový krém nebo křupavé čokoládové sušenky? Pak je tu pro vás nová řada mikrovlnných trub Whirlpool MAX Chocolate v barvě Vanilla, Cacao a Noir, inspirovaná vášní pro čokoládu. Kromě tradičních oblíbených funkcí v čele s unikátní funkcí Crisp, která umožňuje zapékat do křupava, je vybavena pěti speciálními přednastavenými recepty. Vyniká též netradičním tvarem se zaoblenou zadní částí, díky níž se snadno vejde i do menšího prostoru. První mikrovlnná trouba na trhu, inspirovaná bílou, mléčnou a hořkou čokoládou, se tak může stát ideálním vánočním nebo valentýnským dárkem nejen pro milovníky čokolády.

Nejnovější řada multifunkčních mikrovlnných trub Whirlpool MAX Chocolate v barvách čokolády

Trojice čokoládových odstínů a unikátní design

Trendy řada mikrovlnných trub MAX Chocolate je mimořádnou kombinací inovací a jedinečného designu s retro prvky v moderním kabátě, kterému dominují zaoblené tvary včetně zadní strany. Díky tomu se hodí do moderních i tradičních interiérů, kde se rychle stane také zajímavým designovým prvkem. Trouby mají objem 13 litrů, jsou široké pouhých 39 cm a pohodlně se do nich vejdou i talíře s velkorysým průměrem 28 cm. K charakteristikám designu patří také plochá dvířka a černé sklo, zajišťující příjemný vzhled a zároveň snadné čištění.

Nové mikrovlnné trouby Whirlpool MAX Chocolate jsou k dispozici ve třech lákavých odstínech čokolády s mírně perleťovým leskem, který dodává spotřebiči spolu s teplým barevným tónem punc luxusu a nadčasovosti.

Whirlpool MAX 38 VANILLA
Whirlpool MAX 38 VANILLA

 • Noir – nejtmavší varianta hnědé, inspirovaná hořkou čokoládou

 • Vanilla – nejsvětlejší krémová barva v odstínu bílé čokolády
 • Cacao – středně tmavý hnědý odstín, asociující mléčnou čokoládu
 • Whirlpool MAX 38 NOIR
  Whirlpool MAX 38 NOIR
  Whirlpool MAX 38 CACAO
  Whirlpool MAX 38 CACAO

  Užitečné technologie pro všední i nevšední den

  Nové mikrovlnné trouby Whirlpool MAX Chocolate jsou ideální kombinací atraktivního designu, užitečných technologií pro každodenní přípravu různých pokrmů, ale zároveň pomocníkem pro nevšední příležitosti v čele s čokoládovými specialitami.

  Užitečné technologie pro všední i nevšední den
  Užitečné technologie pro všední i nevšední den

  • 3D distribuce mikrovln zajišťuje šíření mikrovln uvnitř trouby díky prostorovému systému distribuce tepla. Vaše pokrmy budou vždy rovnoměrně prohřáté, a to pouhým stisknutím jednoho tlačítka. Díky sofistikovanému 3D řešení distribuce se mikrovlny pohybují uvnitř celého prostoru, aby se dostaly rovnoměrně ke každé části jídla, a rozmrazování, ohřívání i vaření je tak přesnější a rychlejší.
  • Tajemstvím exkluzivní funkce Crisp je kombinace působení grilu, mikrovln a nepřilnavého Crisp talíře umožňující přípravu pokrmů dokonale propečených uvnitř a křupavých na povrchu. Mikrovlny ohřívají Crisp talíř a urychlují proces pečení, gril působí na jeho horní část a pokrm opéká. Výsledkem je dokonale přesné a rychlé vaření s minimálním množstvím tuku. Funkce je vhodná například k přípravě pizzy, bramborových hranolků, koláčů nebo čokoládových sušenek a mnohého dalšího.

  • Gril a kombinovaný gril - křemíkový gril zajišťuje vynikající výkon, rychlé a kvalitní grilování a jednoduchou obsluhu. Užitečný je též kombinovaný gril, kdy společný účinek s mikrovlnami přispívá k zapékání v rekordním čase a se skvělými výsledky.
  • Jet Defrost je ideálním nastavením pro velmi rychlé a rovnoměrné rozmrazování masa, drůbeže, zeleniny nebo chleba.

  • Čokoláda je bohatá na tuk (kakaové máslo), a proto se hodí k rozpouštění a zpracování v mikrovlnné troubě. Mikrovlnné trouby MAX Chocolate nabízejí pět přednastavených speciálních receptů pro práci s čokoládou: temperování, rozpouštění, horká čokoláda, krémové čokoládové těsto a čokoládové sušenky.
  Užitečné technologie pro všední i nevšední den
  Užitečné technologie pro všední i nevšední den

  Speciálním příslušenstvím k práci s čokoládou je praktická silikonová nádoba, vhodná i do nízkých a vysokých teplot (od –20 °C do +220 °C), a přehledná brožura s recepty a praktickými tipy, jak pracovat s čokoládou, se kterou snadno připravíte kompletní čokoládové menu. Součástí příslušenství k ostatním funkcím je grilovací mřížka, Crisp talíř a speciální držák na něj.

  Užitečné technologie pro všední i nevšední den
  Užitečné technologie pro všední i nevšední den

  Ovládání

  Hlavní myšlenkou ovládání je především uživatelská jednoduchost, kterou uživatelé ocení při každodenním používání. Kromě užitečné funkce JetStart, která slouží k rychlému ohřevu potravin s pomocí pouhého jednoho tlačítka, nabízí trouba také praktický časovač, dětský zámek nebo funkci Stop k přerušení vaření. Jednotlivé funkce lze potvrdit stejnojmennými tlačítky na dotykovém panelu. Volba se zobrazuje na textovém displeji.

  Užitečné technologie pro všední i nevšední den
  Užitečné technologie pro všední i nevšední den

  Publikováno: 13. 12. 2015, Autor: Whirlpool (text a foto), Profil autora: Redakce