reklama

Pama a.s již tradičně na veletrh Střechy Praha 2016

Ve dnech 21. - 23. 1. 2016v PVA EXPO Praha Letňany můžete navštívit veletrh Střechy Praha, který je největší a jedinečnou akcí v oboru střech v České republice a střední Evropě s tradiční účastí nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů. Letos proběhne jeho již 18. ročník. Již tradičně se mezi vystavovateli na veletrhu představí společnost Pama a.s.

Pama a.s již tradičně na veletrh Střechy Praha 2016

O nesporných kvalitách plastů se dnes můžeme přesvědčit na každém kroku. Přicházíme s nimi do styku den co den, aniž bychom si uvědomili jejich význam a užitnou hodnotu. Jednoduše bez nich už to nejde.HOBBY program na stránkách www.pamaas.cz nabízí výběr nejčastěji používaných materiálů pro přístřešky a pergoly. V nabídce podle materiálů a podle použití naleznete kompletní nabídku krytin, prosvětlení a izolací. Na stánku 331 se můžete informovat o výhodách a způsobu použití, nebo přímo domluvit dodání až do domu.

Pama a.s již tradičně na veletrh Střechy Praha 2016
Pama a.s již tradičně na veletrh Střechy Praha 2016

O společnosti

Společnost PAMA, a.s. byla v roce 1993 založena jako ryze obchodní společnost, která se soustředila na dovoz a další distribuci stavebních materiálů, především lehkých střešních krytin. Spolu s vývojem stavebního sektoru v ČR se společnost profiluje až do podoby, kdy zaměstnanci společnosti PAMA, a.s. jsou schopni nabídnout ucelené řešení stavební problematiky z oblasti zemědělské, průmyslové, ale i občanské výstavby.V současnosti nabízí nejen obchodní, ale i konzultantské a realizační služby svázané se všemi nabízenými produkty.Materiály jsou dodávány nejen na tuzemský trh, ale prostřednictvím předních českých firem i na zahraniční trhy.V roce 2009 společnost výrazně rozšiřuje stávající nabízený sortiment o výrobní řadu tzv. hobby produktů střech a přístřešků.

O společnosti
O společnosti

Publikováno: 18. 1. 2016, Autor: Pavla (text), Pavel (foto), pama (foto) , Profil autora: Redakce