Abyste mohli snížit náklady na topení, není nutné již rozbíjet prasátko, stačí chytře využít kotlíkové dotace. Štědré příspěvky lze získat nejen na nový kotel, ale mimo jiné také na radiátory a lokální větrací jednotky s rekuperací od společnosti KORADO, a.s.
Deskový radiátor RADIK KLASIK – R patří k prvnímu otopnému tělesu, po kterém je třeba se poohlédnout, budete-li potřeba měnit radiátory. Jedná se o ideální model, který byl speciálně navržen pro rekonstrukce. Proto je možné jej bez větších problémů vyměnit za starý (litinový) radiátor, a to bez zásahů v domácnosti (vrtání, svařování trubek atd.). Model RADIK KLASIK – R spadá to třídy deskových radiátorů, které patří k modernímu a zároveň velmi výkonnému a snadno se udržujícímu zdroji tepla, který ušetří místo, zvelebí interiér a sníží náklady. Výrobce jej dodává s roztečí 500 mm a je možné si vybrat až z 11 variant barevného provedení.

Nelze opomenout i starostlivost o zdravé ovzduší v místnostech. Proto společnost KORADO, a.s. představuje novinku, a to větrací rekuperační jednotku KORASMART 1400, díky které je možné dýchat čerstvý vzduch bez nutnosti používat klimatizace či otevřená okna. Otravný hmyz, venkovní hluk, plísně či pyly v bytě či domě jsou minulostí. Jednotka KORASMART 1400 je ideální pro alergiky a osoby s respiračními chorobami, neboť je jim dopřán ten nejčistší vzduch bez jakýchkoliv zdravotních „škůdců“. Design jednotky je navržen tak, aby zapadl do již zařízeného interiéru či novostaveb. Pořízení trendy lokální větrací a rekuperační jednotky za příspěvku z programu kotlíkové dotace patří k nejrozumnějšímu řešení, které je možné provést pro zdraví i rodinný rozpočet.

Přijďte si prohlédnout i další produkty společnosti KORADO, a.s. na následující veletrhy:
- ve dnech 1. 3. - 4. 3. 2016 Aquatherm Praha
- ve dnech 17. 3. - 20. 3. ABF Praha Letňany
- ve dnech 20. - 23. 4. Stavební veletrh Brno
Více informací naleznete na www.korado.cz.
Publikováno: 29. 2. 2016, Autor: Korado (text a foto)
, Profil autora: Redakce