reklama

Široká škála produktů podporovaných kotlíkovou dotací

Abyste mohli snížit náklady na topení, není nutné již rozbíjet prasátko, stačí chytře využít kotlíkové dotace. Štědré příspěvky lze získat nejen na nový kotel, ale mimo jiné také na radiátory a lokální větrací jednotky s rekuperací od společnosti KORADO, a.s.

Široká škála produktů podporovaných kotlíkovou dotací

Deskový radiátor RADIK KLASIK – R patří k prvnímu otopnému tělesu, po kterém je třeba se poohlédnout, budete-li potřeba měnit radiátory. Jedná se o ideální model, který byl speciálně navržen pro rekonstrukce. Proto je možné jej bez větších problémů vyměnit za starý (litinový) radiátor, a to bez zásahů v domácnosti (vrtání, svařování trubek atd.). Model RADIK KLASIK – R spadá to třídy deskových radiátorů, které patří k modernímu a zároveň velmi výkonnému a snadno se udržujícímu zdroji tepla, který ušetří místo, zvelebí interiér a sníží náklady. Výrobce jej dodává s roztečí 500 mm a je možné si vybrat až z 11 variant barevného provedení.

Radiátory KORADO, a.s.
Radiátory KORADO, a.s.

Nelze opomenout i starostlivost o zdravé ovzduší v místnostech. Proto společnost KORADO, a.s. představuje novinku, a to větrací rekuperační jednotku KORASMART 1400, díky které je možné dýchat čerstvý vzduch bez nutnosti používat klimatizace či otevřená okna. Otravný hmyz, venkovní hluk, plísně či pyly v bytě či domě jsou minulostí. Jednotka KORASMART 1400 je ideální pro alergiky a osoby s respiračními chorobami, neboť je jim dopřán ten nejčistší vzduch bez jakýchkoliv zdravotních „škůdců“. Design jednotky je navržen tak, aby zapadl do již zařízeného interiéru či novostaveb. Pořízení trendy lokální větrací a rekuperační jednotky za příspěvku z programu kotlíkové dotace patří k nejrozumnějšímu řešení, které je možné provést pro zdraví i rodinný rozpočet.

Radiátory KORADO, a.s.
Radiátory KORADO, a.s.

Přijďte si prohlédnout i další produkty společnosti KORADO, a.s. na následující veletrhy:

- ve dnech 1. 3. - 4. 3. 2016 Aquatherm Praha

- ve dnech 17. 3. - 20. 3. ABF Praha Letňany

- ve dnech 20. - 23. 4. Stavební veletrh Brno

Více informací naleznete na www.korado.cz.

Publikováno: 29. 2. 2016, Autor: Korado (text a foto), Profil autora: Redakce