reklama

Produkty KREINER na FOR HABITAT

Společnost KREINER již tradičně vystavuje produkty z vlastní výroby na velethu FOR HABITAT v sekci DESIGN SHAKER v Praze-Letňanech, která se koná v termínech 17. 3. - 20. 3. 2016. Srdečně vás zveme na stánek B12 v hale 4.

Produkty KREINER na FOR HABITAT

Velmi významným obchodním sortimentem firmy Kreiner jsou výrobky vlastní produkce. Kreiner sortiment, jak by se daly výrobky souhrnně označit, zahrnuje baterie, koupelnové doplňky i sanitární keramiku. Díky vlastní výrobě produktů pod značkou Kreiner Deutschland dokáže splnit nejrozmanitější přání na podobu vany. K dispozici jsou různé tvary i velikosti, vany volně stojící i ty vhodné k zabudování, samozřejmě i vany klasické, Stejný je pouze použitý materiál. Jde o vysoce kvalitní akrylát americké společnosti Lucite, který firmě Kreiner dává jistotu zachování potřeb moderního designu a vysoké kvality, kterou si zákazníci žádají. Vany se vyrábějí z jednolitých desek akrylátu, který se zahřeje a následně ve formě dostane požadovaný tvar. Důvodů, proč akrylátové vany dnes převažují, je více než jen možnost výroby rozličných tvarů. Materiál se velice dobře udržuje čistý, je příjemný na dotek a také máte možnost vanu doplnit například o hydromasážní systémy, madla, vodovodní baterie a podobně.

Společnost KREINER na FOR HABITAT
Společnost KREINER na FOR HABITAT

Design Shaker

V rámci expozice prezentují svou práci velké české firmy i distributoři nejznámějších zahraničních značek vybraní našimi kurátory. Design Shaker se navíc nově otevírá i mladým designérům a studentům, kteří mají možnost prezentovat a prodávat svou tvorbu. V sekci Field Office se představují architektonická studia a designéři interiérů. Design Shaker se inspiruje velkými zahraničními projekty a za cíl si klade nejen představit design široké veřejnosti, ale především pomoci ke kontaktům mezi mladými tvůrci a zavedenými výrobci i obchodníky.

Publikováno: 16. 3. 2016, Autor: Pavla (text), Kreiner (text a foto) , Profil autora: Redakce