Cihly, střecha, komíny a okna – na jaře nejvýhodněji! Stavte výhodně!

Dokonalou stavbu nebo rekonstrukci tvoří kvalitní stavební materiál… Jen nyní jej můžete získat za jedinečnou cenu! Přední výrobci stavebního materiálu pro hrubou stavbu nyní spojili své síly a rozhodli se podpořit všechny stavitele a investory. Vytvořili neopakovatelný SLEVOVÝ POUKAZ „Stavte výhodně“, který poskytuje slevu ve výši až 45% na zdicí a stavební materiál, pálenou střešní krytinu, komínový systém, okna a dveře.

Cihly, střecha, komíny a okna – na jaře nejvýhodněji! Stavte výhodně!

Zkušení stavbyvedoucí

Každý, kdo plánuje stavbu, staví nebo rekonstruuje, ví, kdo v tomto oboru má dlouholeté zkušenosti a skvělé reference! Nebo ne? Tak pro neznalé - jsou to přece Wienerberger cihlářský průmysl a.s., TONDACH Česká republika s.r.o. a Schiedel, s.r.o., Window Holding a.s.. Nyní můžete jejich kvalitní produkty nakoupit za opravdu neopakovatelné ceny a tím razantně zvýšit hodnotu vaší nemovitosti a naopak snížit rozpočet. Zbystřete, nabízená sleva je ve výši až 45%! Zaregistrujte se a nenechte si uniknout časově omezený poukaz „Stavte výhodně“, který vám zaručí hladký průběh stavby či rekonstrukce domu. Obdržíte TOP stavební materiál v špičkové kvalitě, odborné poradenství, bezplatnou kalkulaci, pomoc zákaznického servisu a při každém jednání nadstandardní přístup.

Kvalita vysoko, cena nízko

Je až neuvěřitelné, že pouhá registrace vás dělí od toho, že si pořídíte nové bydlení za nižší ceny, než jste plánovali… A to bez jakýchkoliv ústupků! Nabízíme:

Úžasnou a současně i garantovanou slevu ve výši:

  • Až 45% na zdicí a stavební materiál Porotherm a Terca od společnosti Wienerberger cihlářský průmysl a.s.
  • Až 45% na pálenou střešní krytinu od společnosti TONDACH Česká republika s.r.o.
  • Až 30% na komínové systémy od společnosti Schiedel, s.r.o.
  • 5.000Kč na okna a dveře značky VEKRA od společnosti Window Holding a.s.

Unikátní slevový poukaz „Stavte výhodně“ vám zaručuje výjimečnou kombinaci - zdařilou stavbu nebo rekonstrukci domu a stále plnou peněženku!

Kvalita vysoko, cena nízko
Kvalita vysoko, cena nízko

Akce je časově omezena!

Dohoda o spolupráci a s tím související poukaz je k dispozici již jen na krátkou dobu, proto není na místě dlouho váhat! Výrobci již udělali, co mohli, nyní je řada na vás. Chcete moderně vyřešit vaši stavbu a současně šetřit?

  • Zaregistrujte se zde
  • Poukaz s unikátním kódem vám bude elektronicky zaslán. Dobře jej uchovejte!
  • Vyčkejte na kontakt operátora/ky, který vám pomůže uplatnit všechny výhody.
  • Objednejte materiál až s 45% slevou.

Více informací získáte na www.stavtevyhodne.cz

Autor: Wienerberger (text a foto)

Související k tématu