S novou stavební sezónou přicházejí nové možnosti, jak a z čeho stavět snadno, rychle a úsporně!

Stavební systém PORFIX nejsou jen tvárnice, příčkovky, nosné a nenosné překlady, u-profily, stropní systém a další doplňkový sortiment. PORFIX znamená také snadnější cestu od projektu k poslední klice na dveřích uvnitř hotového domu.

S novou stavební sezónou přicházejí nové možnosti, jak a z čeho stavět snadno, rychle a úsporně!

PORFIX je cenově zajímavý materiál s vynikajícím poměrem cena/výkon. Dále je možné ušetřit na službách, které má zákazník k materiálu většinou zdarma a u konkurence mohou být zpoplatněny, ušetří také díky slevám na další materiály, které využije po dokončení hrubé stavby z PORFIXu. Např. slevy na okna, dveře, izolaci, střešní krytiny, komín, plot, venkovní dlažbu, garážová vrata atd. navíc slev bude přibývat.

Jak konkrétně ušetřit?

1. Bezplatné vypracování výpisu - pokud má zákazník již hotový projekt, může využít bezplatného vypracování výpisu všech prvků se stavebním systémem PORFIX, které bude na své stavbě potřebovat.

2. Výkres stropu - také zdarma. Při nákupu materiálu PORFIX obdrží každý číslo zákazníka, na které získá poukazy na již zmiňované další materiály. Poukazy nejsou platné jen pár dní nebo týdnu, jak jsme u podobných akcí zvyklí, ale platnosti jsou většinou 3, 6 nebo 12 měsíců.

3. Sada ručního nářadí pro práci s PORFIXem zdarma - zákazník získá poukaz na sadu ručního nářadí při zadání poptávky na webu www.porfix.cz/poptej-porfix. Podmínkou je udat číslo zákazníka a nákup minimálně jednoho kamionu zboží. Sada přijde s materiálem přímo na stavbu. Doprava je u ucelených kamionů samozřejmě také zdarma.

4. Založení stavby - zákazník má možnost přivolat si na svou stavbu naše techniky a ty mu usadí rohy a zlomová místa první řady. Tím zákazník eliminuje případné chyby, kterých by se mohl sám dopustit.

5. Zapůjčení pásové pily - zákazník má možnost zapůjčit si stroj za symbolických 300,- Kč/den. Pila práci velmi usnadní a zrychlí.

6. Technické poradenství - na bezplatné infolince 800 900 366 po celou dobu stavby z PORFIXu.

Jak konkrétně ušetřit?
Jak konkrétně ušetřit?

Novinky v sortimentu Porfix

Novinkou jsou dvě varianty pórobetonu. Popílkový a pískový pórobeton. Šedý – popílkový pórobeton má vynikající technické vlastnosti. Dříve se spekulovalo o jeho nezávadnosti, ale ty se podařilo vyvrátit souborem zkoušek a osvědčení. V nabídce jsou jak tvárnice, tak příčkovky.

Novinky v sortimentu Porfix
Novinky v sortimentu Porfix

V produktech je hlavní novinkou stavební systém PORFIX PREMIUM P2 400. Tato tvárnice má vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Vyrábí se ve dvou tloušťkách 37,5 a 50 cm a obě tloušťky vyhovují požadavkům normy bez dodatečného zateplení. Pokud se chystáte stavět pasivní dům, je PORFIX PREMIUM ideální produkt za příznivou cenu. Nové tvárnice se vyrábějí v provedení pero-drážka-kapsa (PDK) a není potřeba ho na svislých plochách lepit - pero a drážka do sebe zapadnou. Přináší to úsporu lepidla, ale i výraznou úsporu času a peněz. Jsou vhodné zejména na zdění obvodových stěn a jako výplň do železobetonových konstrukcí. Tvárnice P2- 400 přináší úsporu nejen při jejich nákupu, ale zejména díky nižším nákladům na vytápění.

Novinky v sortimentu Porfix
Novinky v sortimentu Porfix

Výhodou je opracovatelnost materiálu

V jednoduchosti je krása a pórobeton je v tomto ohledu geniální, má spoustu výhod. Jednu tvárnici lze uříznout, natočit a zabudovat do stěny, jak je potřeba a pořád bude mít stejné vlastnosti. Nepotřebujete speciální tvarovky do rohů a k otvorům. Při řezání oproti jiným tradičním materiálům téměř nepráší a díky tomu, že použijete téměř každý kousek, máte minimum odpadu. Dají se dělat neuvěřitelné detaily, snadno se tvoří drážky pro instalaci atd. Zdění s PORFIXem postupuje rychle, není potřeba specifických tvarovek na rohy a k otvorům. Jednotlivé tvárnice se na lepidlo lepí pomocí speciální zednické lžíce, ta je součástí nářadí zdarma.

Autor: Porfix (text a foto)

Související k tématu