reklama

Inteligentní řešení vaší střechy

Pro všechny střechy platí, že nabízí nejlepší ochranu, jistotu spolehlivé funkčnosti a sladěný vzhled pouze a jen tehdy, pokud do sebe všechny díly optimálně zapadají. Volbou střechy Bramac získáte více než střechu. Dostanete kompletní systém, který nabízí ochranu a bezpečí, ale také celou řadu přídavných funkcí.

Inteligentní řešení vaší střechy

Základem inteligentního střešního systému Bramac je jedenáct modelů betonových střešních tašek s různými profily, různou povrchovou úpravou a pestrou paletou barev.

Dobrou volbou je betonová střešní taška Bramac STAR, která vyniká celou řadou inovovaných funkcí.

Taška Bramac Star
Taška Bramac Star
Bramac Star textura
Bramac Star textura

Vyznačuje se unikátně hladkým a vzhledově atraktivním povrchem. Výrazně pevné tělo tašky představuje účinnou ochranu před extrémními vlivy počasí, jako jsou například krupobití, bouřky a silné deště. Do povrchu integrované speciální pigmenty odrážejí třikrát více infračerveného záření než běžné tašky. Odrazem tohoto záření se snižuje teplota na spodní straně tašek Classic STAR až o 10°C. To oceníte především v letních měsících v podkrovních místnostech. Unikátní technologie přináší zvýšenou ochranu před usazováním nečistot a dlouhodobou ochranu původní barevnosti.

Nejen střešní krytina

Kromě toho nabízí Bramac osm modelů keramické střešní krytiny ve čtyřech povrchových úpravách. Střecha Bramac by nebyla kompletní bez celé řady originálních střešních doplňků, sladěných ve formě, funkci a barvě se střešní krytinou. Naleznete mezi nimi střešní fólie, průchody střechou, pochozí prvky, nebo dokonce ozdobného střešního kohouta.

Střecha se solárními kolektory
Střecha se solárními kolektory

Snížit náklady na vytápění či ohřev teplé vody vám mohou pomoci solární kolektory Bramac, integrované do střešní krytiny nebo nad ni. Propracovaný solární systém zahrnuje kolektory, zásobníky, akumulační nádrže, čerpadlové skupiny, regulaci, nemrznoucí kapalinu a nerezové potrubí.

Důležitou součástí správně fungující střechy je okapový systém. Jedná se o okapový systém Stabicor ve dvou materiálových provedeních.

Tepelná izolace

V nabídce střešního systému naleznete také kvalitní nadkrokevní tepelnou izolaci. Produktová řada nese označení BramacTherm a jsou v ní zahrnuty produkty BramacTherm Pro pro novostavby a rekonstrukce, BramacTherm Kompakt pro rekonstrukce střech, BramacTherm Top pro realizaci novostaveb, BramacTherm Floor pro zateplení stropních konstrukcí a BramacTherm Basic pro zateplení šikmých střech komplikovaných tvarů a pro ploché střechy.

Tepelná izolace
Tepelná izolace

Záruka a servis

Chcete mít jistotu kvalitních výrobků a spolehlivě odvedené práce? Máte ji mít! Bramac standardně nabízí 30letou záruku na kvalitu a mrazuvzdornost střešních tašek. Dle vybraného příslušenství pak můžete získat další 10 nebo 15letou záruku na funkčnost střešního systému.

Kompletní nabídku završuje rozsáhlý servis a poradenství. Bezplatně vám na základě projektové dokumentace střechy spočítají potřebné množství střešních tašek a příslušenství včetně materiálových nákladů, navrhnou optimální řešení solárních systémů či nadkrokevní tepelné izolace. Inteligentní střešní systém Bramac má řešení pro každý detail střechy.

Publikováno: 11. 8. 2016, Autor: Bramac (text a foto)