reklama

Acolor představí na For Arch své novinky

FOR ARCH, stavební veletrh s nejdelší tradicí v ČR, představuje pro české i zahraniční vystavovatele výbornou příležitost pro prezentaci svých služeb a výrobků v mezinárodní konkurenci. Koná se ve dnech 20. - 24. 9. 2016 již tradičně v PVA Letňany. Mezi vystavovateli své novinky představí na stánku F19 v hale 1 firma Acolor.

Acolor představí na For Arch své novinky

Acolor, prodejce materiálů pro povrchovou úpravu dřeva, představí na svém stánku několik novinek. Mezi nimi například FORTICO, vodou ředitelný lak na dřevěné podlahy s výbornou odolností; UN1CO, jednovrstvý olej nejnovější generace s využitím obnovitelných přírodních olejů nebo třeba OCULTO, vodou ředitelný impregnační olej na parkety a dřevěný nábytek v interiérech, kde je potřeba zachovat přírodní vzhled dřeva.

Acolor představí na stavebním veletrhu For Arch své novinky
Acolor představí na stavebním veletrhu For Arch své novinky

O veletrhu For Arch

Veletrh každoročně přináší prezentace novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím, své zastoupení na veletrhu mají přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím. Mezi novinky patřila okna, stínící technika, vrata, ploty a brány, které opět veletrh obohatily svými nápaditými i nevšedními expozicemi.

Současně s veletrhem FOR ARCH proběhnou akce FOR STAV, FOR THERM, FOR WOOD a BAZÉNY, SAUNY & SPA.

Publikováno: 10. 9. 2016, Autor: Pavla (text), Acolor (foto), Profil autora: Redakce