reklama

Kvalitní a úsporné řešení pro vaše topení na FOR THERM

Pokud hledáte kvalitní a úsporné řešení pro vaše topení, pak byste rozhodně neměli minout stánek C14 v hale 4 společnosti Regulus. Ve dnech 20. - 24. 9. 2016 vám na veletrhu FOR THERM poradí nejen s technickým řešením přizpůsobeným konkrétním podmínkám, ale i s dotacemi, aby vám neunikla příležitost pořídit si vhodné a úsporné řešení pro vaše topení za rozumnou cenu.

Kvalitní a úsporné řešení pro vaše topení na FOR THERM

Aktuálně Regulus poskytuje sezónní slevy 10 % na akční sestavy tepelných čerpadel. Tyto sestavy obsahují tepelné čerpadlo, tepelnou centrálu pro vytápění i ohřev vody a příslušenství kotelny.

Tepelná centrála (vnitřní jednotka) zaujme elegantním designem a díky kompaktnímu provedení má minimální nároky na prostor. Venkovní jednotka pak překvapí opravdu tichým provozem. Teplá voda se připravuje průtokově, což zaručuje vždy čerstvou vodu bez tvorby zdraví škodlivých bakterií Legionella. K sestavě lze jednoduše připojit solární systém, krbovou vložku s teplovodním výměníkem nebo deskový výměník pro ohřev bazénu. Na pořízení tepelného čerpadla je možné navíc získat dotaci až 127 500 Kč z „kotlíkových“ dotací.

Všechna tepelná čerpadla Regulus se vyznačují vysokým topným faktorem a opravdu tichým provozem. Samozřejmostí je známka kvality Q-LABEL.

Kvalitní a úsporné řešení pro vaše topení na FOR THERM od společnosti Regulus
Kvalitní a úsporné řešení pro vaše topení na FOR THERM od společnosti Regulus

O veletrhu FOR THERM

Veletrh vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM se v roce 2016 chystá již na své sedmé pokračování. Získání dotací a výběr správného typu vytápění bude nedílnou součástí doprovodného programu a zaměříme se opět i na efektivitu.

Publikováno: 11. 9. 2016, Autor: Regulus (text a foto) , Profil autora: Redakce