reklama

Produktová novinka HELUZ na veletrhu FORARCH

HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. představí na For Archu absolutní produktovou novinku pro řešení akustických příček v bytových domech a řadových rodinných domech. HELUZ AKU KOMPAKT poprvé spatří světlo světa právě zde! Přijďte se podívat ve dnech 20. – 24. 9.2016 na pražské výstaviště v Letňanech do haly A1 na stánek HELUZ a přesvědčte se na vlastní oči.

Produktová novinka HELUZ na veletrhu FORARCH

Srdečně Vás zveme na veletrh FOR ARCH!

S cihlami HELUZ získáte perfektní zateplení už uvnitř cihly. Nemusíte ho v budoucnu měnit. Zdi přitom budou pevné a odolné, což oceníte, když na ně budete chtít něco připevnit. Dokonalé provázání prvků zajistí jednoduchou, rychlou, odolnou a dobře izolovanou stavbu. Dům budete mít ve výsledku jako z jednoho kusu. Ušetříte si spoustu starostí a času pátráním po různých cenících a technických listech. Vše potřebné pro vás připraví zkušení odborníci.

Stavba po dokončení nepracuje, nehrozí popraskání omítek ani jiné deformace. Zdivo odolá počasí i různým organismům. Dům dobře poslouží ještě dětem vašich dětí. Budete ve zdravém prostředí. Nebudou vás ohrožovat plísně z nahromaděné vlhkosti a toxické látky. Obtěžovat vás nebude ani hluk z venku či z okolních místností. Dům bude mít navíc tepelnou stabilitu.

Pro vygenerování čestné vstupenky přejděte na tento odkaz:

http://forarch.cz/vystavovatel/voucher?v=bbac5266dae238c0f56576b8d50d6e0d

Publikováno: 12. 9. 2016, Autor: Heluz (tisková zpráva), Profil autora: Redakce