reklama

Bezpečné dveře SAPELI nové generace na FOR ARCH 2016

Oficiální představení nových bezpečnostních dveří SAPELI RC3 – GOLIAS se uskuteční na stánku společnosti SAPELI v rámci veletrhu FOR ARCH 2016 v Praze. Odborníci SAPELI vás seznámí s vlastnostmi, které správné bezpečnostní dveře musí mít a poradí, jak je poznat a jak správně vybrat.

Bezpečné dveře SAPELI nové generace na FOR ARCH 2016

Kromě této novinky si můžete prohlédnout celé spektrum interiérových dveří SAPELI – se všemi modelovými řadami včetně unikátního programu celoskleněných dveří Sapglass.

​Interiérové a vstupní dveře do bytu SAPELI

Moderní, univerzální či tradiční - zkrátka dveře pro každý styl interiéru.SAPELImá ve své sbírce 20 modelových řad interiérových dveří, v plných i prosklených variantách, v dýze, CPL, HPL či Sapdecoru. V sortimentu SAPELI nechybí ani celoskleněné dveře s nejširší paletou dekorování (sítotisk, gravír, digitisk) a také různé systémy otevírání (posuvné, kyvné, skládací, otočné). Samozřejmostí jsou dveře se speciálními vlastnostmi, které ochrání od požáru, kouře, zlodějů, hluku, zimy či vody. Na stánku uvidíte nejmodernější technické vychytávky dveří a zárubní. Přijďte se sami přesvědčit a vybrat si své nové dveře.

​Interiérové a vstupní dveře do bytu SAPELI
​Interiérové a vstupní dveře do bytu SAPELI

Stánek SAPELI najdete na výstavišti PVA Expo Praha – Letňany v hale 5, sektoru B.

Publikováno: 17. 9. 2016, Autor: Sapeli (tisková zpráva), Profil autora: Redakce