Vybíráte střešní krytinu? Zajímejte se o výrobce - dostupnost všech produktů a zákaznický servis

Výběr střešní krytiny nepředstavuje rozhodování, které bychom činili každý den. Zjišťujeme především všechny důležité údaje o produktu. Zajímat bychom se ale měli nejen o kvalitativní vlastnosti a cenu, ale také o parametry, jako je skutečná dostupnost veškerého materiálu nebo míra zákaznického servisu.

Vybíráte střešní krytinu? Zajímejte se o výrobce - dostupnost všech produktů a zákaznický servis

Výběr střešní krytiny? Nákupem střešní krytiny to zdaleka nekončí

Přesto, že jsme vybrali z našeho pohledu produkt, který nejvíce splňuje naše požadavky na poměr ceny a kvality, pořád se nemusí jednat o ideální řešení. Pro realizaci náročného projektu, jakým stavba nové střechy je, jsou důležité také další faktory.

Výhodou tradiční pálené střešní krytiny v případě našeho největšího výrobce TONDACH jsou nejen špičkové vlastnosti stran odolnosti, mrazuvzdornosti nebo širokého výběru střešní krytiny pro každý typ stavby, ale také skvělá dostupnost veškerých produktů a zákaznická podpora. Dostupnost zaručí, že stavba se ani při drobných komplikacích nijak nezpozdí. V případě, že řemeslníkům například chybí konkrétní prvek, nebo třeba několik kusů krytiny, lze vše jednoduše objednat přímo ze stavby online s rychlým dodáním.

Kvalitní zákaznický servis je podmínkou

U některých výrobců je míra obchodního zastoupení, a s tím související úroveň služeb, nedostatečná. To může nemile překvapit například v okamžiku, kdy je třeba reklamovat. Proto i z tohoto důvodů je dobré své rozhodnutí neuspěchat a vybrat kvalitní a komplexní řešení od prověřeného výrobce.

Hmotnost pálených tašek TONDACH
Hmotnost pálených tašek TONDACH

Kde eternitu odzvonilo, často jej může nahradit pálená taška

Mnoho majitelů nemovitostí aktuálně řeší výměnu své staré lehké střešní krytiny za novou. Ať už se i vy budete zbavovat starého eternitu, plechové či jiné krytiny a pálená krytina se vám velmi zamlouvá, nechte si poradit odborníkem. Přestože je řada uživatelů přesvědčena o tom, že jejich střecha tradiční pálenou krytinu „neunese“, nemusí to vždy být pravda. Doporučujeme obrátit se na statika, který přesně nosnost vaší stávající střešní konstrukce určí.

Novinky TONDACH 2016 – tašky Stodo 12 a Figaro 11 nově s černou glazurou Amadeus
Novinky TONDACH 2016 – tašky Stodo 12 a Figaro 11 nově s černou glazurou Amadeus

Zjišťujete vše potřebné ohledně rekonstrukcí střech a rádi byste se o pálených střešních taškách dočetli více? Navštivte web největšího tuzemského výrobce tohoto typu střešního materiálu TONDACH, kde najdete mnoho užitečných informací, ale také veškeré technické parametry jednotlivých modelů.

Autor: Tondach (text a foto)

Související k tématu