reklama

Osvědčený výrobce v novém. To je HAAS+SOHN na letošním FOR ARCHU!

Nevšední způsob prezentace značky HAAS+SOHN zaujme všechny návštěvníky letošního mezinárodního stavebního veletrh FOR ARCH 2016. Nenechte si to ujít ani vy a navštivte nás ve dnech 20. – 24. 9. v hale 7C, na stánku č. 16. Mimo to se můžete těšit na žhavé novinky v sortimentu kamen a prozradíme vám poslední trendy ve vytápění.

Osvědčený výrobce v novém. To je HAAS+SOHN na letošním FOR ARCHU!
Osvědčený výrobce v novém. To je HAAS+SOHN na letošním veletrhu FOR ARCHU!
Osvědčený výrobce v novém. To je HAAS+SOHN na letošním veletrhu FOR ARCHU!

Letos jsme si pro Vás připravili příjemné přivítání ve zcela nové koncepci našeho stánku… Proto ať vás na letošní FOR ARCH táhne zvědavost, touha po získání nových rad či praktických zkušeností z oblasti vytápění, zastavte se u nás!

Na veletrhu vám představíme nejen novinky právě nadcházející topné sezóny, jako jsou krbová či kachlová kamna s výměníkem nebo designové krbové stavebnice. Můžete si také prohlédnout i zmíněná a stále oblíbená výměníková krbová kamna FARUM s moderním obkladem v podobě přírodního pískovce (tzv. „Woodstone Prestige“) a další.

K dispozici vám budou proškolení odborníci společnosti HAAS+SOHN Rukov, s.r.o., kteří vám s problematikou spojenou s výběrem nejvhodnějšího zdroje tepla velmi rádi poradí.

Těšíme se na Vás!

Více informací získáte na www.haassohn-rukov.cz.

Publikováno: 20. 9. 2016, Autor: HAAS+SOHN (tisková zpráva), Profil autora: Redakce