Spolehliví společníci do zimních dnů - radiátory RADIK RC

Energeticky maximálně úsporná otopná tělesa RADIK RC vám přijdou do nadcházejících chladných dnů vhod. Navíc vám život zpříjemní hned několikrát. Poskytnou skvělou tepelnou pohodu, minimální finanční nákladnost a zkrášlí interiér domu či bytu. Byť už je topná sezóna v plném proudu, stále ještě není pozdě si je pořídit…

Spolehliví společníci do zimních dnů - radiátory RADIK RC

Ideální společník

Radiátory RADIK RC slouží k vytápění rodinných domů, bytů, administrativních a nebytových prostor. Zejména vhodné jsou jako nízkoenergetické vytápění pro pasivní domy. Novými deskovými radiátory navíc zvelebíte interiér místností a můžete je kombinovat se všemi zdroji tepla (včetně plynových kondenzačních kotlů či tepelných čerpadel).

Střídejte nastavení dle aktuálního počasí

Dnes jasno, zítra ochlazení, příští týden prudká změna teploty… jistě to všichni dobře znáte! Důsledkem těchto častých změn počasí je, že v domácnosti potřebujete radiátor, který je možné přizpůsobit aktuální venkovní teplotě, ročnímu období či očekávané návštěvě. Proto Vám představujeme otopné těleso RADIK RC s řízeným zatékáním. Co to je? Toto špičkové vybavení nabízí možnost regulovat či zcela uzavřít průtok zadní deskou tělesa, čímž nabízí neomezenou tepelnou variabilitu – nastavte si množství tepla dle aktuální potřeby! Volí se vytápění buď jen čelní deskou, nebo oběma deskami.

Zahřeje i zvelební interiér

Jednou provždy zapomeňte na to, že by radiátor hyzdil Váš trendy zařízený dům či byt. Desková otopná tělesa zabírají podstatně méně místa, perfektně ladí s jakýmkoliv interiérem (možnost volby barevného provedení – až 21 barevných odstínů), snadno se udržují, ale stále poskytují vysoký teplotní výkon. Navíc máte možnost vybrat si radiátor s hladkou přední deskou (s nebo bez horizontálních prolisů) nebo deskou perforovanou. Neváhejte a do každé místnosti si zvolte jiný!

Zahřeje i zvelební interiér
Zahřeje i zvelební interiér

S-CONTROL

Úsporné deskové otopné těleso RADIK RC spadá do systému S-CONTROL, který nabízí výrobky s maximální možnou úsporou energie. Je vhodný pro všechny typy staveb. S-CONTROL řeší individuální potřebu tepelné pohody, proto je možné si užívat domov jako takový, a to bez zbytečných obav o svoji peněženku, zdraví i životní prostředí. Nezanedbatelnou výhodou je také možnost použití pro všechny zdroje vytápění, zejména pak pro moderní nízkoteplotní systémy.

Kolik tedy ušetříte?

Otopné těleso se řízeným zatékáním zajišťuje maximalizaci využití sálavého tepla z přední desky, čímž ušetříte až 15 % nákladů za energii, a o 50 % zrychlíte náběh tepla a tepelné pohody. V případě, že je zadní deska otopného tělesa uzavřená, tak je chladná a funguje jako stínící deska, která snižuje tepelné ztráty stěny za tělesem až o 33 %.

Více informací získáte na www.korado.cz.

Autor: Korado (text a foto)

Související k tématu