reklama

Vyhrajte balíček produktů Ceys MONTACK Express

Mít doma po ruce šikovné lepidlo je téměř povinnost. Každou chvíli se někde něco poškodí, pak přichází na řadu buď výměna za nové nebo oprava. Pokud to jen trochu jde, většina z nás sáhne po kvalitním lepidle a daný problém vyřeší opravou. Ceys Montack Express je značka pro montážní lepidla a pásky. Balíček produktů Montack Express čeká na deset soutěžících, kteří správně odpoví na naše otázky a budou mít štěstí při losování.

Vyhrajte balíček produktů Ceys MONTACK Express

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.Poté budete zařazeni do losování o 10 cen od společnosti Marca.Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.marcacz.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. - 10. cena: Balíček produktů MONTACK ExpressMontážní lepidla patří v dnešní době k nepostradatelným pomocníkům v každé domácnosti, ale i každého řemeslníka. Jedná se o lepidla, která zároveň splňují vysoké požadavky profesionálů, ale práce s nimi je velmi jednoduchá. Jsou oblíbené zejména díky rychlé a čisté práci s vynikajícím výsledkem.

Profesionální kvalita montážních lepidel MONTACK zaručuje všem kutilům i profesionální řemeslníkům vysokou pevnost spoje i vyplňovací schopnosti při aplikaci na nerovné povrchy.

Termíny soutěže

Start: 28. 11. 2016Uzávěrka: 28. 12. 2016Slosování výherce: 29. 12. 2016Zveřejnění výherce: 30. 12. 2016Odeslání cen: nejpozději do 30. 1. 2017

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy MARCA CZ s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti MARCA CZ s.r.o.
  • Výhry odesílá Český kutil.cz.

O partnerovi soutěže

MARCA CZ s.r.o. je společnost, která na českém trhu působí od roku 1995 a je součástí mezinárodního holdingu Grupo AC MARCA se sídlem v Barceloně. Je specialistou v oblastech péče o domácnost, hygiena, péče o tělo a v oblasti lepidel a tmelů.

Společnost svoji činnost orientuje nejen do obchodní sféry, ale i do vlastní výroby. Tato část činnosti zaznamenala za poslední roky velký rozvoj. Byly postaveny nejen nové skladové prostory, ale zejména moderní výrobní haly, kde se vyrábí část produktů nejen pro český trh, ale i pro ostatní pobočky holdingu Grupo AC MARCA.

Cílem společnosti MARCA CZ s.r.o. je být nejlepším specialistou na trzích, kde působí, neustále vytvářet nové hodnoty prostřednictvím svých značek a postupně si vytvářet skupinu spokojených zákazníků, kteří důvěřují špičkovým výrobkům. Proto se neustálým zdokonalováním stávajících výrobků a zaváděním nových snaží zákazníkům život ulehčit a zpříjemnit.

Publikováno: 28. 11. 2016, Autor: Pavla (text), Marca (text a foto) , Profil autora: Redakce