reklama

Výroba nábytku rychle, dobře a snadno s montážními pomůckami HETTICH

S novým rokem přinášíme všem truhlářům, řemeslníkům a kutilům nový seriál zaměřený na výrobu nábytku. Postupně vás v něm seznámíme s montážními pomůckami, šablonami a přípravky od společnosti Hettich – předního světového výrobce nábytkového kování. Zrychlení, vyšší kvalita a efektivita práce budou snazší s použitím základní sady pomůcek pro truhláře, ale i hobby kutily. Už žádné zdlouhavé rozměřování, zbytečné chyby – jen rychlost a přesnost zpracování. Seznamte se prosím…

Výroba nábytku rychle, dobře a snadno s montážními pomůckami HETTICH

Nábytkové kování pro každého

Společnost Hettich je jeden z nejvýznamnějších světových výrobců nábytkového kování. Nabízí velkým výrobcům, menším provozům, ale i drobným řemeslníkům mimořádně bohatý sortiment konstrukčních prvků pro tvorbu nábytku. Samozřejmou součástí podpory prodeje a odbytu výrobků je nabídka nejrůznějších montážních pomůcek, které výraznou měrou přispívají k rychlejší, bezchybné a dokonalé montáži, zvýšení produktivity práce a tím i lepším ekonomickým výsledkům zhotovitele nábytku.

Propracovaný systém podpory výroby je dobře zdokumentován nejen v tištěné a elektronické verzi katalogu, ale průběžně také prezentován pomocí speciálních předváděcích akcí u distributorů kování HETTICH a spolupracujících firem po celé republice. Na těchto akcích jsou většinou ukazovány nejprodávanější a nejpoužívanější menší šablony a přípravky pro nejčastější truhlářskou výrobu, jejímž výsledkem jsou především kuchyně a doplňkové vybavení na míru, korpusy skříněk, zásuvky, nábytkové stěny a posuvné vestavné skříně.

Sada základních pracovních pomůcek

Sada základních přípravků usnadňuje práci, zrychlí výrobní proces a přinese vyšší efektivitu práce. Řemeslníkovi odpadne zdlouhavá fáze rozměřování, sníží se riziko chyby a i další zpracování je mnohem přesnější. Tyto základní pracovní pomůcky najdou uplatnění nejen v dílně či výrobním provozu. Díky malým rozměrům, snadnému ovládání a zaměření, rychlosti a kvalitě zpracování mohou řemeslníci vzít s sebou přípravky na montáž ke spotřebiteli. A to je obrovská výhoda. U zákazníka je totiž nutné často improvizovat a řešit montáž přesně podle aktuálních podmínek. Proto šablony ocení i se společností Hettich jinak nespolupracující truhláři, řemeslníci a kutilové.

Sada základních pracovních pomůcek
Sada základních pracovních pomůcek

Zájemci o koupi mohou zakoupit šablony a přípravky samostatně pro vybraný účel, nebo mohou pořídit individuálně kompletované sestavy. Orientačně se cena sady základních montážních pomůcek pohybuje kolem 15 000 Kč bez DPH. V takové sadě bude přípravek na vrtání otvorů, kompletaci výsuvů, pomůcka na vrtání pantů či na spojovací kování s excentry. Řemeslníci si také mohou vybrat přípravek na předvrtávání čílek, šablony na úchytky a podobné doplňky podle zaměření výroby a pracovní náplně.

Sada základních pracovních pomůcek
Sada základních pracovních pomůcek

Samozřejmostí je i možná domluva s technikem na předvedení konkrétních přípravků přímo na vzorkovně v sídle firmy. Zde jsou k vidění a testování k dispozici také další větší a náročnější přípravky, vhodné do výrobních provozů s velkou produkcí.

V prvním dílu našeho seriálu "Nábytkové kování a montážní pomůcky Hettich" si představíme základní univerzální vrtací šablonu s názvem ACCURA umožňující rychlé a přesné vrtání řady otvorů, instalovat montážní podložky, závěsy, výsuvy, spojovací kování i úchytky.

Publikováno: 19. 1. 2017, Autor: Hettich (text a foto) , Profil autora: Redakce