reklama

HPI zve na veletrh Střechy Praha 2017

Společnost HPI vás srdečně zve na 19. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA, který se koná ve dnech 9. - 11. 2. 2017 na Výstavišti PVA Letňany. Na stánku č. 206 v hale 2 se můžete seznámit se vším, co se týká příslušenství pro solární systémy, ploché i šikmé střechy či zateplovacích systémů.

HPI zve na veletrh Střechy Praha 2017
HPI zve na veletrh Střechy Praha 2017
HPI zve na veletrh Střechy Praha 2017

Společnost HPI-CZ, s.r.o. patří sortimentem, poskytovanými službami i servisem k lídrům českého trhu v oblasti dodávek montážního příslušenství pro všechny druhy střešních krytin a kompletního sortimentu pro zateplování budov. HPI nabízí mimo jiné také ucelený sortiment materiálů a doplňků pro odvětrání střechy, jako jsou větrací pásy, mřížky, tvarovky, ale také větrací turbíny a odvětrávací sety, opatření umisťovaná do plochy střechy, tzv. protisněhové háky, které zabraňují sněhu v pohybu po povrchu střešní krytiny, ale také opatření doplňková, což jsou protisněhové zábrany, neboli sněholamy (liniová opatření). Samostatnou kapitolou jsou sněhové rozražeče, které mohou být jak v ploše, tak plnit doplňkovou funkci.

HPI zve na veletrh Střechy Praha 2017
HPI zve na veletrh Střechy Praha 2017

19. ročníku prestižního veletrhu pro stavbu a renovaci střech STŘECHY PRAHA se budou opět účastnit nejvýznamnější firmy z oboru. Doprovodný program je realizován za aktivní podpory a účasti špičkových odborníků z renomovaných institutů. V souběhu se koná veletrh For Pasiv a Cesty dřeva (pořádá ABF), veletrh úspor energií a obnovitelných zdrojů Solar Praha, veletrh pro řemeslo, vybavení a bezpečnost práce řemeslníků s názvem Řemeslo Praha. Novinkou je projekt z oblasti profesionální údržby a renovace povrchů Purpo Praha. Až do svého 13. ročníku (2011) se veletrh Střechy Praha konal na Výstavišti v Praze Holešovicích. Od roku 2012 je novým místem konání Pražský Veletržní Areál PVA EXPO PRAHA v Praze Letňanech.

Více na www.strechy-praha.cz

Publikováno: 5. 2. 2017, Autor: Pavla (text a foto), HPI (text), Profil autora: Redakce