reklama

Heluz i letos vystavuje na veletrh For Pasiv 2017

Chcete stavět rodinný dům a přemýšlíte, jak má vypadat, z čeho jej postavit, co k tomu potřeba? Pak zavítejte ve dnech 9. - 11. 2. 2017 na veletrh FOR PASIV v PVA Letňany a zastavte se v hale 5 u stánku B15. HELUZ vám pomůže najít na vše odpověď. Navíc můžete získat poukaz na domácí spotřebiče při nákupu cihel HELUZ.

Heluz i letos vystavuje na veletrh For Pasiv 2017

Proč Heluz?

HELUZ není jen špičková cihla, ale komplexní stavební systém. Vyrábí cihly s různými parametry, stropy, překlady a komíny. Nabízí také materiály pro zdění – lepidla na cihly, tepelněizolační malty, omítky a zdicí pěnu. Z výrobků HELUZ tak může vzniknout celá hrubá stavba.

Myslí i na to, že řada lidí chce stavět svépomocí. Neřeší tak pouze prodej cihel a dalších produktů, ale nabízí i poradenství a pomocné služby. Věří, že díky výrobkům HELUZ a podpoře dopadne stavba rodinného domu přesně podle vašich představ.

Pomocí jednovrstvého zdění můžete z cihel HELUZ postavit i nízkoenergetické a pasivní domy.

Vítězný dům celostátní soutěže Pasivní dům roku 2016 postavený z cihel HELUZ Family 2in1
Vítězný dům celostátní soutěže Pasivní dům roku 2016 postavený z cihel HELUZ Family 2in1

​5 dobrých důvodů pro moderní cihelný systém HELUZ

  • Nejlepší tepelněizolační vlastnosti - Díky vlastnímu vývoji jsme na trh uvedli už čtvrtou generaci cihel. HELUZ Family 2v1 umožňuje postavit pasivní dům s využitím jen jedné řady cihel.
  • Všechno k sobě perfektně pasuje - Je to jako skládačka, která řeší kompletní hrubou stavbu. Keramické stropní panely, roletové a žaluziové překlady, komíny a samozřejmě různé typy cihel.
  • Cenová nabídka a výpis materiálu zdarma - Ušetříte si spoustu starostí a času pátráním po různých cenících a technických listech. Vše potřebné pro vás připraví zkušení odborníci.
  • Pořádný dům z cihel - V odolnosti a pevnosti moderní cihly nic neztratily. Konstrukce z nich je masivní, bezpečná, ohnivzdorná a trvanlivá. Životnost je sto a více let.
  • Příjemné bydlení - Cihly jsou prodyšné, z přírodních materiálů, s dobrými akustickými vlastnostmi a tepelnou akumulací.
Multifunkční rodinný dům ve Vsetíně
Multifunkční rodinný dům ve Vsetíně

Publikováno: 8. 2. 2017, Autor: Pavla (text a foto), Heluz (text a foto) , Profil autora: Redakce