reklama

Veletrh Design Shaker hostí špičkový design

Ve dnech 23. - 26. 3. 2017 proběhne na výstavišti PVA EXPO PRAHA šestý ročník výběrové přehlídky interiérového designu Design Shaker. Opět v podobě kurátorského výběru, který nabídne nejprogresivnější české i zahraniční značky a studia. Na veletrhu se objeví jak mladé, progresivní značky, tak etablovaní čeští a evropští výrobci a prodejci. Mezi vystavovateli se představí i Kreiner, prodejce luxusních koupelen.

Veletrh Design Shaker hostí špičkový design

Společnost Kreiner se na zmíněné výstavě bude prezentovat několika vanami z vlastní produkce Kreiner Deutschland s doporučením na příslušenství, odtokové a napouštěcí systémy, baterie a doplňky. V nabídce má firma jak vany volně stojící, tak i klasické vany, vhodné i k zabudování. Zde představuje volně stojící. Různé jsou tvary i velikost, stejný je však použitý materiál. Jde o vysoce kvalitní akrylát americké společnosti Lucite, který firmě Kreiner dává jistotu zachování potřeb moderního designu a vysoké kvality, kterou si zákazníci žádají. Ty vznikají z velikých jednolitých desek akrylátu, který se nahřeje na přesně danou teplotu a následně ve formě dostane určený tvar. Důvodů, proč dnes tyto výrobky převažují, je více než jen možnost výroby rozličných tvarů. Materiál se velice dobře udržuje čistý, je příjemný při koupeli a také máte možnost vanu doplnit například o hydromasážní systémy, madla, vodovodní baterie a podobně.

Jako úplnou novinku bude společnost Kreiner vystavovat několik výrobků z litého mramoru. Návštěvníci si budou moci prohlédnout vany a designová umyvadla se speciálním povrchem a barvou, která budou provedením naprosto ojedinělá a která budou brzy zařazena do prodeje. Firma KREINER přivítá návštěvníky v hale číslo 4 ve stánku s číslem 4B07.

Veletrh Design Shaker hostí špičkový design
Veletrh Design Shaker hostí špičkový design

„Již loni jsme se na podobné výstavě v Praze přesvědčili, že tento typ prezentace je příjemnou možností setkání s našimi zákazníky. Chceme, aby se zájemci dozvěděli o našich vanách co nejvíce. Právě veletrhy poskytují pro více otázek dostatečný prostor. Nejvíce návštěvníky výstav zaujme design našich van, zajímají se o materiál, ze kterého jsou vyrobené, jejich životnost, způsob údržby a samozřejmě o vhodné doplňky,“ uvádí Mgr. Pavel Weingärtner ze společnosti Kreiner. Je příjemné, že se u stánku firmy Kreiner zastavují jak odborníci na design, interiéry, tak i samotní uživatelé, kteří připravují rekonstrukci své koupelny, či hledají alternativu ke stávajícím koupelnám.

Veletrh Design Shaker hostí špičkový design
Veletrh Design Shaker hostí špičkový design

Design Shaker

Krédem letošního veletrhu je spojení „mladého“ designu s již zavedenými značkami. To vše na výstavní ploše více než 1500 metrů čtverečních. Koncept celého veletrhu, který je součástí jarních veletrhů bydlení, je založen na prezentaci práce jak velkých firem a distributorů nejznámějších zahraničních značek, tak kurátorsky vybraných designérů. Důležitá je kvalita, zajímavý koncept nebo inovativní design.

Design Shaker
Design Shaker

Návštěvníci se tak mohou těšit na studia a designéry, jejichž práce přináší do oblasti interiérového designu invenci a zaručují kvalitu veletrhu. Design Shaker je jiný především tím, že je sice výběrovou přehlídkou designu, ale proběhne v rámci velkých veletrhů pro velmi širokou skupinu návštěvníků. Lidé, kteří přicházejí na veletrhy, jako je For Habitat, mají konkrétní zájem a potřebu. Jde o profesionály nebo ty, kteří staví či zařizují dům. Tomuto publiku představí kvalitní design: jak produktový, tak služby architektonických a designérských studií.

Design Shaker bude jako tradičně rozdělen do tří sekcí zaměřených na tři úzce spolupracující profese. Sekce Big Deal představí výběr etablovaných českých výrobců i distributorů nejznámějších zahraničních značek. V sekci Fresh Space se objeví mladá generace designérů, kteří ještě studují, nebo čerstvě tvoří pod vlastními značkami. Užší kontakt s designéry interiérů a architekty zajistí sekce Field Office, kde budou k vidění zajímavé návrhy i realizace interiérů.

Publikováno: 15. 3. 2017, Autor: Pavla (text), Kreiner (foto), Profil autora: Redakce