reklama

Nový způsob připevňování a zavěšování

Půda již po dlouhých mrazivých dnech rozmrzla a postupně se začínají objevovat první jarní květy, které nám připomínají konec zimy. Známka toho, že přichází jaro. Pro většinu lidí se stalo zvykem si navodit jarní atmosféru i uvnitř domova. Pro zavěšování různých dekorací by se vám mohli hodit dekorační proužky a háčky tesa Powerstrips®. Jejich velikou výhodou je, že je snadno nalepíte, ale i odstraníte, aniž byste museli vrtat do zdi nebo přitloukat hřebíky. Samolepicí dekorační proužky a háčky tesa Powerstrips® bezpečně udrží lehčí předměty, jako jsou dekorace, ozdoby, fotografie, plakáty apod.

Nový způsob připevňování a zavěšování

Široká škála využití

Zajímavým místem pro umístění dekorací mohou být okna. Hodí se jak pro sezónní výzdobu, tak i dětské výtvory. Jak ale výzdobu na okna umístit? Stejně jako na další povrchy, do kterých nelze vrtat, jako jsou například zrcadla, obklady atd. Tak jistě, můžete si pomoci průhlednou kancelářskou páskou a předměty na okno přilepit. Tato varianta sice může být účinná, nicméně ne moc vzhledná. Pro ozdobení oken či zrcadel jsou tesa Powerstrips® dekorační háčky a proužky přímo ideální. Lepicí proužek je oboustranný a navíc průhledný, stejně jako dekorační háčky, poskytují tak nenápadné zavěšení dekorací.

Široká škála využití
Široká škála využití

Máte problém s tím, že vaše děti neplní doma běžné úkoly, které by měly mít již zažité? Zkuste jim po domě pomocí tesa® lepicích proužků nalepit vzkazy a uvidíte, jak rychle se vše naučí. Vše navíc bude působit jako hra, která bude vaše děti určitě bavit. Zde je pár příkladů. Na lednici můžete nalepit vzkaz: „Nezapomeň mě vždycky zavřít, nemám ráda teplo“. K umyvadlu na dlaždice „ Nezapomeň si vždy umýt ruce mýdlem“ nebo v případě, že vaše děti zapomínají vypínat televizi, nalepte na okraj přístroje zprávu „Už se na mě nedíváš? Tak mě, prosím, vypni, chci si taky chvíli odpočinout“. Nápadům se meze nekladou.

Široká škála využití
Široká škála využití
Široká škála využití
Široká škála využití

Oblibou dětí je si zdobit svůj pokojíček buď vlastními výtvory, nebo různými plakáty a fotografiemi. Názory dětí se ale velmi rychle mění a s nimi i výzdoba místnosti. Co se líbilo jeden den, se druhý den už líbit nemusí. Může se vám proto stát, že zeď v dětském pokojíčku bude brzy po používání hřebíků a připínáčků vypadat jako cedník. Proto i pro tyto případy jsou lepicí dekorační proužky a háčky tesa Powerstrips® velmi vhodným řešením.

Široká škála využití
Široká škála využití
Široká škála využití
Široká škála využití

Postup lepení a odstranění – krok za krokem

Jak jste zjistili, dekorační lepicí proužky a háčky najdou uplatnění v široké škále případů. Díky patentované technologii háček či proužek nejenom snadno nalepíte, ale i odstraníte bez zanechání zbytků od lepidla nebo poničení povrchu.

Lepení

1) Důkladně očistěte a odmastěte povrch, na který budete proužek nalepovat. Použijte čistidlo s alkoholem nebo čisticí prostředek bez silikonů.2) Na požadované místo přilepte tesa Powerstrips® průhledný proužek a pevně přitlačte po dobu 5 vteřin.3) Na proužek přilepte buď háček, nebo lepený předmět a opět pevně přitlačte na dobu 5 vteřin.Před nalepením se přesvědčte, že konec proužku (nelepivá část) zůstal přístupný pro případné odstranění.

Široká škála využití
Široká škála využití
Široká škála využití
Široká škála využití

Odstranění

1) Jednou rukou přidržujte nalepený háček nebo předmět a druhou rukou vytáhněte lepicí proužek za část, která vám při lepení zůstala viditelná. Proužek se natáhne jako žvýkačka. 2) Po odstranění proužku se vám uvolní i nalepený předmět či háček z povrchu a zůstane vám v ruce. A je hotovo.

V balení dekoračních lepicích proužků je 16 kusů. Dekorační háčky jsou nabízené ve dvou variantách, malé háčky jsou v balení po 5 kusech a udrží hmotnost do 200 g. Velké dekorační háčky jsou balené po 2 kusech a udrží předměty až do 1 kg.

Dekorační háčky a proužky tesa Powerstrips® můžete zakoupit na www.tesa-tape.cz.

Publikováno: 15. 3. 2017, Autor: tesa tape (tisková zpráva), Profil autora: Redakce