Představujeme vám BigMat, vhodného pomocníka stavby vašeho domu…

Počasí se začíná umoudřovat, plány pro stavbu vašeho rodinného domu jsou již dokreslené, ovšem co ta poslední, nejdůležitější položka v podobě financí? S tou vám pomůže evropská síť stavebnin BigMat! Nakupte si u nás kvalitní stavební materiál a my vám vrátíme až 50.000,-Kč. A to není vše! Mimo výhodné cenové nabídky na daný materiál, navíc získáte odborné poradenství a doručení zboží až na stavbu.

Představujeme vám BigMat, vhodného pomocníka stavby vašeho domu…
Představujeme vám stavebniny BigMat, vhodného pomocníka stavby vašeho domu…
Představujeme vám stavebniny BigMat, vhodného pomocníka stavby vašeho domu…

Stavebniny BigMat aneb Společně od začátku až do konce…

Rozhodli jste se, že letošní rok bude pro vás ve znamení stavby či rekonstrukce rodinného domu? Pak máte jistě spoustu myšlenek, otázek a možná i obav z toho, jak to všechno sami zvládnete… Co byste řekli na to, kdybyste měli k dispozici někoho, kdo vám nabídne pomocnou ruku ve všech fázích stavby domu? Proto jsme tu my. Evropská síť stavebnin BigMat, která nabízí kvalitní stavební materiál, mnohaleté zkušenosti, odborné poradenství, kompletní servis, proškolené zaměstnance… a teď i navíc exkluzivní akci „Postav dům s BigMatem“! My jsme vám ruku již podali, teď je řada na vás…

Vy stavíte, my přispíváme

Nakupte stavební materiál pro stavbu nebo rekonstrukci rodinného domu v síti BigMat a jako bonus navíc získáte nákupní poukaz pro zařízení svého domu nebo zahrady. Zavítejte na naše stránky www.bigmat-stavebniny.cz, proveďte jednoduchou registraci a využijte nabízené výhody, které ocení zejména váš rodinný rozpočet.

Čím více stavebních materiálů v BigMat stavebninách nakoupíte, tím více peněz vám vrátíme zpět. Nevěříte? Počítejte s námi… Pokud nakoupíte nad 300.000,-Kč minimálně 5 stavebních celků, získáte zpětný bonus 5 % z prodejní ceny formou poukázky na další zboží v prodejnách BigMat.

Nic netrvá věčně…

Akce „Postav dům s BigMatem“ je časově omezena (platí do 31. 5. 2017), proto pokud si chcete pořídit kvalitní a cenově dostupný stavební materiál, a navíc získat až 50.000,-Kč, pospěšte si…

Více informací naleznete na www.bigmat-svatebniny.cz

Autor: BigMat (text a foto)

Související k tématu