reklama

Velikonoční tvoření

Buďte letos při velikonoční výzdobě vašeho domova originální a nechte se inspirovat novými nápady. Dekorace, kterou si doma vyrobíte sami, vás bude jistě těšit o mnoho více než výzdoba, kterou byste si „pouze“ zakoupili v obchodě.

Velikonoční tvoření

K Velikonocům neodmyslitelně patří barevná vajíčka. Možností a technik pro barvení je velké množství, ale říká se, že v jednoduchosti je krása. Ozdobte si proto velikonoční vajíčka papírovými květinovými vzory, které snadno vyrobíte pomocí děrovačky a ještě snadněji na vajíčka přilepíte pomocí lepicí tyčinky tesa®Stick.

Velikonoční tvoření – dekorace
Velikonoční tvoření – dekorace
Velikonoční tvoření – dekorace
Velikonoční tvoření – dekorace

Velikonoční košíček

Vajíčka máme hotová, do čeho je nyní uložit? Látkový košíček, který v pár krocích vyrobíte za pomoci oboustranné lepicí pásky tesa® Universal bude to pravou volbou. Garantujeme vám, že na žádném jiném stole nenajdete úplně stejný košíček. Záleží totiž na každém, jaký vzor látky si pro tvorbu košíčku vybere. Košíček vám samozřejmě může sloužit i po skončení Velikonoc nebo si můžete vyrobit další s jiným vzorem látky. Využití najde například pro ranní pečivo, či různé jiné dobroty. Vaší fantazii a vkusu se meze nekladou. Podrobný návod na košíček naleznete zde.

Velikonoční košíček
Velikonoční košíček
Velikonoční košíček
Velikonoční košíček

Výzdoba oken

Ne každý má to štěstí, že při pohledu z okna vidí pučící květy jarních tulipánů, krokusů, narcisů, sněženek či probouzející se keře a stromy ze zimního odpočinku. Vyzdobte si proto okna svoji jarní velikonoční výzdobou sami.

Návod:

 • Návod:
  Návod:

  Vyrobte si šablonu zajíčka z pevného papíru. Můžete použít vzor, který jsme pro vás připravili na stránkách www.tesa-tape.cz. Poté obkreslete zajíčka na barevné papíry a vystřihněte.

 • Návod:
  Návod:

  Pomocí děrovačky udělejte opatrně v každém uchu zajíčka díru a zavěste zajíčky na provázek.

 • Návod:
  Návod:

  Na okna připevněte dekorační háčky tesa Powestrips® a pověste hotovou girlandu.

 • Dekorační háčky tesa Powerstrips® jsou ideální pro zavěšování lehčích dekorací. Jsou průhledné, takřka neviditelné a samolepicí. Hodí se tak pro lepení na sklo či zrcadlo. Připevňují se pomocí lepicího proužku Powerstrips®, který nejenom, že lehce přilepíte, ale i z povrchu snadno odstraníte.

  Návod:
  Návod:
  Návod:
  Návod:

  Jarní květy

  Dekorační proužky tesa Powerstrips® vám poslouží i pro poslední inspiraci, díky níž si navodíte jarní a velikonoční atmosféru přímo ve vašem domově.

  K výrobě budete potřebovat skořápky od vajíček, Powerstrips® proužky a jarní květy. Ve skořápce udělejte menší díru, abyste do ní později mohli nalít vodu. Skořápky přilepte pomocí lepicích proužků Powerstrips® na tác nebo jakoukoliv jinou podložku. Do skořápky nalijte vodu a vložte květy. A máte hotovo.

  Jarní květy
  Jarní květy
  Jarní květy
  Jarní květy

  Přejeme vám krásné Velikonoce.

  Publikováno: 2. 4. 2017, Autor: tesa tape (text a foto), Profil autora: Redakce