Proč využívat světlovod na přívod denního světla?

Originální světlovody Solatube® se v České Republice i všude na světě staly populárním a efektivním způsobem jak prozářit Váš interiér. Přínosy světlovodů pro uživatele jsou zřejmé. Zákazníci oceňují originální změny interiéru prostřednictvím denního světla a přímou úsporu elektřiny. Denní světlo jde s trendy nejen z hlediska snahy bojovat proti globálnímu oteplování snižováním emisí CO2, ale figuruje jako hlavní prvek v utváření interiérového designu. Mnoho patentů, nejnovější materiály, inovativní technologie a neustálé zdokonalování systémů pro denní osvětlení je náš život.

Proč využívat světlovod na přívod denního světla?

Světlovody Solatube: pro design

Tvořit design interiéru bez významného podílu denního osvětlení znamená neodkrýt skutečné tvary a hodnoty prostor. Tmavé a pochmurné místnosti zralé na přestavbu, po prosvětlení denním světlem ožívají a otvírají svou novou dimenzi. Jak působí sluncem zaplavená kuchyně, jak vynikne denním světlem zalité schodiště, to zjišťujeme po každé instalaci světlovodu. Klíčovým atributem dokonalého výsledku je správné spektrální složení světla, které je díky polymerům v tubusu nezabarvené a široká škála individualizací stropního difuzéru, kde si vybere i náročnější.

Světlovody Solatube: pro design
Světlovody Solatube: pro design

Pro zdravý životní styl

Zdraví člověka výrazně ovlivňuje jeho psychiku a stanovuje cesty jeho dalšího vývoje. U denního osvětlení nehovoříme jen o dostatečných luxech na práci či čtení, ale musíme se zamyslet nad zdravotními přínosy denního světla. Interiérové prostory, které jsou ovlivňované přirozeným osvětlením s měnící se intenzitou, jsou nejen přirozené pro oko člověka, ale i pro jeho duševní pohodu. Interiér domácnosti, pro člověka žijícím ve zdravém životním stylu, není jen noclehárnou, ale i místem pro život.

Pro zdravý životní styl
Pro zdravý životní styl

Pro úsporu

Při návrhu originálního světlovodu Solatube se nezapomnělo ani ekonomickou stránku výrobku. Model návratnosti investice do denního světla musí zahrnovat zohlednění přímých energetických úspor. Úspory našeho řešení jsou ve využití výborných tepelně-izolačních vlastností světlovodů a vysoké intenzitě světla, která nahradí světlo umělé a tak šetří vaše peníze.

Pro úsporu
Pro úsporu

Pro další generace

Co při koupi originálního světlovodu děláme pro další generace? Ukazujeme našim dětem jak rozumně spořit, jak moderně uvažovat, jak snižovat CO2 v ovzduší přímou úsporou spotřeby elektrické energie.

Pro další generace
Pro další generace
Pro další generace
Pro další generace

Pro inovaci

Originální světlovody Solatube už před dvaceti lety byly označené za pokrokové výrobky s vysokým přínosem pro design a zdraví člověka. Dnes po celosvětových zkušenostech s přiváděním denního světla těmito zařízeními můžeme říci, že přínos našich vývojářů a techniků pro technický pokrok je nezanedbatelný. Naše inovativní výrobky ovlivňují myšlení odborné i laické veřejnosti a poukazují na správnou cestu v oblasti denního prosvětlování budov v novém tisíciletí. Prozařte své tmavé interiéry i vy!

Autor: Windows Tomorrow (text a foto)

Související k tématu