reklama

Drátěný program - přehledná a moderní kuchyně

Chladná krása vnitřního i závěsného drátěného programu, madel, barových konzol a kuchyňských stojanů přináší do vašeho kulinářského království nejen patřičný lesk, ale především řád a možnost využití všech prostor a zdánlivě nepoužitelných zákoutí vaší kuchyně. Nechte se inspirovat, i z jednoduchosti a praktických nápadů se rodí skutečná elegance. Dejte své kuchyni zcela nový rozměr díky kovovým komponentům od české firmy Mivokor.

Drátěný program - přehledná a moderní kuchyně
Mivokor - přehledná a moderní kuchyně
Mivokor - přehledná a moderní kuchyně

Mějte vše po ruce

Sortiment společnosti Mivokor je vskutku rozmanitý. Každý díl a jednotlivý výrobek se přirozeně stane součástí vašeho kuchyňského interiéru. Závěsné košíky, police, podpěry, držáky nožů a dalšího náčiní, ale i madla, úchytky, závěsné tyče, sloupy a kování, to všechno učiní z vaší kuchyně neotřelý prostor, kde všechno budete mít po ruce a pěkně na očích. Každá hospodyně i moderní žena to patřičně ocení.

Pro přehledné uložení potravin se skvěle hodí potravinové skříně a výsuvné koše. Mějte spíž plně k dispozici. Zapomeňte na namáhavé šmátrání do zadních částí polic, abyste mohli vyndat třeba krabici s rýží. Mnohem snazší je polici vysunout k vám, a vy si pohodlně vezmete, co potřebujete.

Mějte vše po ruce
Mějte vše po ruce
Mějte vše po ruce
Mějte vše po ruce

Velké hrnce, pánve a další nezbytní pomocníci v kuchyni se dají skladovat všelijak. Co takhle otočný drátěný koš v rohové skříňce? Využijete veškerý prostor této skřínky a díky chytrému otočnému mechanismu si vždy pohodlně sáhnete i pro kuchyňské nádobí, které se běžně schovává hluboko vzadu.

Mějte vše po ruce
Mějte vše po ruce
Mějte vše po ruce
Mějte vše po ruce

Polenský Mivokor však neustále pracuje na zdokonalení svých výrobků, na rozšiřování nabídky a svůj sortiment přizpůsobuje požadavkům moderní doby, v mnoha ohledech udává trendy posledních let.

Precizní zpracování

A v čem vůbec tkví tak vysoká úroveň drátěného programu, madel, barových součástí a kuchyňských stojanů? Mivokor nepodceňuje žádný z výrobních procesů. Vynakládá značné úsilí, vedoucí k neustálému zvyšování kvality práce, produktů a služeb.

Základem je důkladně otestovaný vstupní materiál a následně prvotřídní technologie zpracování. Komponenty jsou vyráběny z kvalitní oceli a povrchově upravovány galvanickým pokovením nebo práškovým lakováním. Materiál je obráběn s chirurgickou přesností a citem na nejvyspělejších strojích. Výsledkem jsou vyhlazené součásti vybavení kuchyně, které jsou maximálně odolné proti otěru a se kterými můžete počítat dlouhá léta. Výrobky se vyznačují vysokou odolností proti vlhkosti, agresivní páře a dalším vlivům, namáhané mechanické součásti mají prověřenou životnost.

Firma Mivokor nabízí vstřícný přístup k potřebám zákazníka, kreativitu, profesionalitu a individuální řešení každé vaší zakázky. Kromě výroby doplňků pro kuchyňské linky mezi její aktivity patří také výroba drátěného programu do šatních skříní a výroba prodejních a reklamních stojanů.

Více na www.mivokor.cz.

Publikováno: 19. 7. 2017, Autor: Mivokor s.r.o. (text a foto), Profil autora: Redakce