Moderní nerezové stavebnice

V Dastechu vědí, že zákazník se nespokojuje s málem a proto jsou zjevně připravení na vše…

Moderní nerezové stavebnice

Zábradlí z kartáčované nerezové oceli je bezpochyby velice elegantním doplňkem jakéhokoli interiéru či exteriéru. Propůjčuje prostředí krásu chladného kovu, lad a exkluzivitu s takřka neomezenou životností. Materiál samotný je zjevně velmi praktický – odolává zdatně prostředí a navíc poskytuje pevnou oporu, což je klíčové zejména pro jakékoli typy zábradlí.

Madlo je důležitým prvkem

Design zábradlí je podtržen volbou madla, ať jde o zábradlí na terasy, zábradlí na balkony nebo třeba schodiště. Dobré madlo spojuje vzhled okolí se samotným zábradlím, ale hlavně s vaší rukou, která se ho bude dotýkat řadu let, proto je dobré výběr nepodcenit – kupříkladu bukové dřevo bývá láska na první pohled a zároveň, kdo by to byl řekl, na celý život.

Madlo je důležitým prvkem
Madlo je důležitým prvkem
Madlo je důležitým prvkem
Madlo je důležitým prvkem

Fantazii se meze nekladou

Například zábradlí schodišť v zahradě jsou nyní velmi žádaným produktem, nicméně až dodneška montáž vyžadovala odbornou práci pověřeného řemeslníka. Teď už si zahradu snadno vyšperkujete sami, stačí z pohodlí domova „zajít“ do internetového obchodu a najít si zábradlí i jeho případné součásti. Firma vám obratem proti objednávce dodá potřebné stavebnice zábradlí v jednoduché a praktické formě. Fantazii se meze nekladou: „Chcete madlo ze dřeva? Dostanete ho. Potřebujete výplň z tvrzeného skla? Není problém. Hledáte individuální úpravu a nikdo ji není schopen provést, nebo pouze za nekřesťanskou sumu?" Dnes je možné skutečně vše – v Diedě totiž vytvořili jedinečný a přehledný systém stavebnic zábradlí pro každého.

Fantazii se meze nekladou
Fantazii se meze nekladou

Od samotného zábradlí po truhlík

V obchodě naleznete řešení pro předstříšky nad dveře, tesařská kování, stavebnicová řešení pergol, protiskluzové systémy, těsnění pod dveře, doplňky pro byt i zahradu – od samotného zábradlí po truhlík, který na něj nasadíte rychle a prakticky, takže bude držet i za silného větru. Dnes už prostě nemusíte pro pár věcí objezdit celé město nebo ještě hůř kraj, stačí znát správné místo, kde vás obslouží rádi, mají všechno a ještě přidají na cestu domů úsměv.

Dastech s.r.o. působí na českém trhu již řadu let a dodává prověřená řešení nerezových zábradlí od výrobce evropského formátu – výrobce Dieda.

Více také na www.zabradli.cz.
Autor: Dastech (text a foto)

Související k tématu