reklama

Židle rostoucí s dítětem

Napadlo vás, jak se cítí dítě, které sedí u stolu na židli pro dospělé? Dítě se neustále vrtí, neboť se instinktivně snaží dotknout se podlahy alespoň prsty jedné nohy a tlak v podkolení se pokouší uvolnit kopáním nohama. Nemůže se opřít, oči má v nesprávné výšce. Toto vše může v horším případě vyústit ve skoliózu (deformaci páteře) i ke vzniku očních vad. Proto je lepší koupit děcku odpovídající židli, nejlépe takovou, která poroste s ním.

Židle rostoucí s dítětem
Rostoucí židle
Rostoucí židle
Rostoucí židle
Rostoucí židle

Židle kancelářského typu jsou nastavitelné pro věk od batolete až po dospělé do sta kilogramů. Jsou velmi stabilní a bytelné, sedí se na nich velmi pohodlně. Na prvním obrázku se po ústřední masivní tyči posouvá jak sedák, tak i opěradlo, takže si můžete nastavit sezení opravdu mna míru. Na druhém obrázku je levnější varianta, výška se nastavuje páčkou pod sedákem.

Rostoucí židle
Rostoucí židle
Rostoucí židle
Rostoucí židle

Dětskou rostoucí nastavitelnou židli z tvrdého bukového dřeva můžete přizpůsobit různým výškám pracovních i jídelních stolů. Má pět výškových poloh sedátka a deset poloh podnožky. Stavitelné jsou sedátko, podnožka i opěrky, které jsou zasunuty v drážkách v bocích židle. Boky jsou k sobě přitaženy dvěma kovovými svorníky. Dětem židle umožní sedět u stolu ve výšce dospělých a přitom poskytuje oporu pro jejich nohy. Židle je stabilní, odolává i divočejším dětským kouskům a také znemožňuje, aby se na ní houpaly.

Publikováno: 1. 9. 2017, Autor: JARA (text), Pavel Zeman (foto) , Profil autora: Redakce