reklama

Cemex vás zve na veletrh FOR ARCH 2017

Přijďte se podívat na největší a nejnavštěvovanější stavební veletrh v České republice. I letošní FOR ARCH 2017 nabídne návštěvníkům soustu novinek a trendů v oblasti stavebnictví. Proběhne ve dnech 19. – 23. září 2017 v Praze na výstavišti v Letňanech. Ani letos na něm nebude chybět společnost CEMEX. Jakékoliv otázky a dotazy z oblasti cementových a anhydritových litých podlah vám rádi zodpoví odborníci ze společnosti CEMEX.

Cemex vás zve na veletrh FOR ARCH 2017

Navštivte stánek společnosti CEMEX v hale 1, v sektoru E, číslo 17.

Ve čtvrtek 21.9.2017 od 15.00 do 16.00 můžete v rámci veletrhu navštívit odborný seminář na téma Pěnobeton POROFLOW a síť ROCKMESH - efekty při použití v průmyslové podlaze. Seminář pro vás připravila společnost CEMEX ve spolupráci se společností ORLIMEX a iwtech s.r.o.

Budou zde prezentovány aktuální výsledky výzkumu a vývoje realizovaného v oblasti použití pěnobetonů pro zlepšování vlastností konstrukcí průmyslových podlah s využitím inovativních kompozitních materiálů.

Cemex vás zve na veletrh FOR ARCH 2017
Cemex vás zve na veletrh FOR ARCH 2017

O společnosti CEMEX

CEMEX je přední světový dodavatel betonových směsí, kameniva, písku, cementu a speciálních přísad do betonu. CEMEX nabízí i další moderní stavební materiály, které přináší mnoho praktických výhod - snadné, přesné a rychlé provádění stavebních prací a zlepšení konečných vlastností konstrukcí. Použití těchto materiálů je navíc často šetrnější k životnímu prostředí a přispívá k výraznému zlepšení podmínek na stavbě.

Pro vaše stavební projekty vyrábíme a dodáváme vysoce kvalitní anhydritové a cementové potěry pro podlahy, samozhutnitelné betony, vymývané betony a pěnobetony. Nabízíme také realizaci základových desek a stropů s tepelnou izolací na klíč, nebo komplexní řešení pro realizaci průmyslových podlah.

Publikováno: 15. 9. 2017, Autor: Andrea (text), Andrea a Cemex (foto) , Profil autora: Redakce