reklama

Jak vytápět elektřinou? Na to vám odpoví specialisté z Fenix Trading

Vytápění a úspora energie, to je alfa a omega kvalitního, zdravého a levného bydlení. Stále častěji se také hovoří o domech s téměř nulovou spotřebou energie. I takové náklady skýtá moderní bydlení a vytápění elektřinou. Specialistou na sálavé vytápění elektřinou je společnost Fenix Trading. Na veletrhu FOR ARCH, který se koná ve dnech 19. - 23. září 2017 v pražských Letňanech můžete položit své otázky a dotazy týkající se právě sálavého vytápění odborníkům ze společnosti Fenix Trading. Získáte od nich spoustu kvalifikovaných informací, rad i tipů.

Jak vytápět elektřinou? Na to vám odpoví specialisté z Fenix Trading

Expozici společnosti Fenix Trading naleznete v hale číslo 4, v sektoru C, u stánku číslo 13.

Vytápění, které má hlavu a patu

Fenix Trading se specializuje na systémy elektrického vytápění, především v podobě sálavého vytápění – topné panely ECOSUN®, komfortní podlahové vytápění ECOFLOOR®, nebo topné folie ECOFILM®. Toto vytápění je při zachování nejvyššího komfortu jedním z ekonomicky nejvýhodnějšího řešení pro současné novostavby.

Vytápění, které má hlavu a patu
Vytápění, které má hlavu a patu

Navštivte stánek společnosti Fenix Trading hala číslo 4, sektor C, stánek číslo 13. Seznamte se nejen s výrobky a referenčními objekty, ale hlavně získejte kvalifikované odpovědi na své otázky.

Publikováno: 18. 9. 2017, Autor: Andrea (text), Andrea a Pavla (foto), Profil autora: Redakce