reklama

Nadčasový design? Jednoduché linie

Při zařizování interiéru bytu či domu vsaďte na jednoduché linie a neutrální barvy. Docílíte nadčasového designu, který se neokouká a nikdy nevyjde z módy. Experimentujte s barvami doplňků a výmalby. Přesně tato doporučení se osvědčují i firmě Duolit z Králova Dvora, která je specialistou na umělý kámen značek Corian a Hi-Macs.

Nadčasový design? Jednoduché linie

Když zařizujeme nový nebo oživujeme starý interiér, určitě přemýšlíme o tom, jakým nábytkem jej vybavit. Pokud si zakládáte na kvalitě a trvanlivosti jednotlivých kusů nábytku, pak se jistě vyplatí investovat do produktů značkových výrobců či prověřených řemeslníků, kteří vám vyrobí nábytek přesně podle vašich představ.

Nadčasový design? Jednoduché linie s umělým kamenem
Nadčasový design? Jednoduché linie s umělým kamenem

Skandinávský design

Proč je tak oblíbený skandinávský design? Jeho úspěch je dán tím, že si zakládá na jednoduchosti, na neutrálních barvách a přírodních povrchových úpravách. Například pokoj vybavený bílým nábytkem s jednoduchými liniemi zcela snadno doladíte doplňky v požadované barvě, která se vám právě líbí nebo je aktuálně „in“.

Skandinávský design
Skandinávský design

Umělý kámen

Společnost Duolit coby dodavatel a zpracovatel umělého kamene má zkušenosti s výrobou různého vybavení interiéru. Typickými klienty jsou lidé, kteří vědí, co chtějí, a dávají přednost kvalitě.Umělý kámen je zajímavý materiál, který má řadu předností. Nejčastěji se z něj vyrábějí kuchyňské pracovní desky, ale i obložení stěn, stolové desky, poličky či celé kusy nábytku.

Umělý kámen
Umělý kámen

Corian a Hi-Macs

Umělý kámen je známý zejména prostřednictvím značek Corian či Hi-Macs, které jsou na evropském trhu asi nejžádanější. Hovoříme o lesklém a tvrdém materiálu, který se vlastnostmi nebo i na dotek velmi podobá přírodnímu kameni. Můžete vybírat z velmi bohaté barevné škály, včetně dezénů kopírujících přírodní kámen, jako je například mramor, křemen a podobně.

Corian a Hi-Macs
Corian a Hi-Macs

Opakování motivu

V interiéru je efektní opakování motivu – právě v tuto chvíli můžete sáhnout po materiálu, ze kterého si můžete nechat vyrobit pracovní desku, dřez nebo obklad kuchyně z jednoho celistvého kusu materiálu, umělého kamene. Totožný materiál může být použit při výrobě polic, pracovních desek stolu či jiných kusů designového nábytku.

Opakování motivu
Opakování motivu

Docílíte tak maximálně uceleného dojmu interiéru, elegance a to vše v maximální kvalitě použitých materiálů. Pokud se rozhodnete pro neutrální – nadčasové – barvy či dekory dřeva, je ideální interiér rozsvítit barevnými doplňky, které můžete po krátké době bez velkých nákladů vyměnit.

Více se dočtete na www.duolit.cz.

Publikováno: 4. 10. 2017, Autor: Duolit (text a foto), Profil autora: Redakce