reklama

Charakteristicky hranatý zásuvkový systém pro originální nábytek

Jasné, hladké, přímočaré hranaté kontury – to jsou znaky typické pro zásuvkový systém InnoTech Atira. Stavebnicový systém InnoTech Atira od Hettichu vám nabízí funkčnost a design bez omezení. Vytvoříte vlastní originální nábytkové sestavy – různé barvy, rozmanitá řešení boků vysokých zásuvek, všestranné organizéry – to je perfektní kombinace pro váš nábytek.

Charakteristicky hranatý zásuvkový systém pro originální nábytek

Design zásuvek InnoTech Atira s přímočarými tvary se hodí do každého interiéru a poskytuje mnoho možností, jak vytvořit široký sortiment rozmanitých variant nábytku. Různá řešení boků vysokých zásuvek jako jsou relingy, výplně TopSide pod relingem nebo nástavce DesignSide, atraktivní barevná provedení, ocelová záda pro typické šířky a různé verze výsuvů umožňují snadnou a flexibilní výrobu rozmanitých variant nábytku. U základní vysoké zásuvky s relingy lze snado provést upgrade a použít výplně TopSide nebo nástavce DesignSide. Pozice vrtání a čelo zásuvky se přitom nemění. Další přidanou hodnotu pro individualisty nabízejí dekorativní profily, které se snadno nalepí na horní hranu boku zásuvky - velký efekt s malými náklady. Hodnotné dekorativní profily zvýrazňují design systému zásuvek Atira, dají se barevně sladit např. s vnitřním čelem zásuvky nebo s nástavci DesignSide příp. s prvky vnitřního členění. U zásuvek InnoTech Atira se výrazný design setkává s osvědčenou technikou, a proto se tvůrčím možnostem nekladou žádné meze.

Zásuvkový systém InnoTech Atira
Zásuvkový systém InnoTech Atira

Na výběr jsou také různé funkce: od částečného výsuvu až po plnovýsuv s měkkým a tichým zavíráním Silent System nebo s bezúchytkovým otvíráním Push to open. Výsuvy Quadro vyhoví nejrůznějším požadavkům. Částečný výsuv Quadro představuje ideální vstup do světa zásuvek s dvojitými boky a díky možnosti přejít na plnovýsuv je ideálním základem pro InnoTech Atira. Optimální doplnění sortimentu představuje inovativní komfortní funkce Push to open Silent, která perfektně kombinuje bezúchytkové otvírání a měkké tlumené zavírání zásuvky. Optimální výkon a komfortní funkce pro všechny zásuvky - od těch malých lehkých díky použití výsuvu s nosností 10 kg pro lehké zásuvky, až po ty velké a těžké díky volitelné synchronizaci s klipovou montáží. Pro mimořádný uživatelský komfort jsou rozhodující zdánlivě nepatrné detaily: pojistka proti přetlačení zamezí nechtěnému otevření a inteligentní zásobník má rezervu energie pro případ, kdy uživatel zavírá zásuvku příliš pomalu. Push to open Silent nabízí přesvědčivý komfort a bezpečnou funkčnost

Zásuvkový systém InnoTech Atira
Zásuvkový systém InnoTech Atira

Pokud jde o vnitřní vybavení, splní InnoTech Atira rovněž každé přání. Organizéry skvěle ladí s liniemi zásuvky a nabízí mnoho praktických prvků pro uložení věcí a pomůcek pro udržení pořádku. Štíhlý sortiment se dá vhodně kombinovat a pokrývá všechny varianty a segmenty, aniž by zvyšoval hodnotu skladových zásob.

Zásuvkový systém InnoTech Atira
Zásuvkový systém InnoTech Atira

InnoTech Atira představuje další vývojový stupeň produktové řady InnoTech. Jedná se o vyzrálý sortiment pro individuální varianty zásuvek s mnohostranným použitím v nábytku. Základem je hospodárná stavebnicová koncepce založená na jednom základním typu bočnice. Díky tomu lze udržet náklady ve výrobě, skladování a logistice na nízké úrovni.

Více informací se dozvíte na www.hettich.com.

Publikováno: 23. 10. 2017, Autor: Hettich (text a foto) , Profil autora: Redakce