reklama

Nátěry interiéru

Firma Building Plast spol. s r. o., která vyrábí nátěrové hmoty pod obchodní značkou SOKRATES, se specializovala již před 20 lety na výrobu vodou ředitelných nátěrových hmot na dřevo pro venkovní a vnitřní prostředí. Za tu dobu uvedla na trh mnoho produktů, které si oblíbili zákazníci jak z řad běžných spotřebitelů, tak z oblasti průmyslového použití. Získala cenné zkušenosti, které promítla do všech svých produktů s cílem zvýšit kvalitu za příznivou cenu.

Nátěry interiéru

K tomu, aby firma udržela srovnatelnou kvalitu se špičkovými zahraničními produkty, zejména v průmyslu, navázala úzkou technologickou spolupráci s německým výrobcem barev. Nové technologické postupy a přístup k novým surovinám umožnil skokové navýšení kvality. Řada produktů dnes představuje skutečnou špičku v nátěrových hmotách na našem trhu. V interiérových nátěrových hmotách dnes firma uspokojuje poptávku většiny zákazníků.

Nátěry interiéru
Nátěry interiéru

Na parkety, palubky a chalupářské podlahy je ideální řada TANGO na bázi 100% polyuretanů, složená ze základního parketového laku TANGO primer, TANGO plus nebo TANGO sport, který je určen především pro sportovní areály, schodiště a pod. Laky se vyznačují extrémním nárůstem tvrdosti, min. 55 % tvrdosti skla, extrémní odolností na oděr a podpatníky. Odolnost na horkou páru je 80 ◦C po dobu 30 min. Odolnost na vodu je po vyzrání prakticky absolutní.

Nátěry interiéru
Nátěry interiéru

Špičkový polyuretanový lak MOVIpur BRILANT je ideální na parkety, palubky a korek. Jeho výhodou je extrémní nárůst tvrdosti, tvrdost min. 50 %, prakticky absolutní odolnost na vodu, extrémní odolnost na oděr. Jako základ se používá Tango primer nebo lak naředěný vodou.Laky obsahují UV filtr a lze je tónovat a použít i k povrchové úpravě nábytku, včetně pracovních desek stolů a vnitřnímu obložení stěn. Laky poskytují příjemný sametový povrch. Dodávají se standardně jako lesklé, polomatné, matné a s hlubokým matem. Povrchy jsou dokonale čiré. Aplikují se válečky, štětcem nebo stříkáním. Splňují normu protiskluznosti za sucha i za mokra. Splňují Vyhlášku MZ č. 84 a č. 86 – předměty pro děti mladší 3 let.

Nátěry interiéru
Nátěry interiéru

K povrchové úpravě obložení stěn, stropů, ale i nábytku a hraček doporučujeme použít cenově výhodný akryl-polyuretanový lak Aquafin Plus. Lak obsahuje UV filtr, je dokonale čirý. Dodává se jako lesklý, polomatný a matný s možností tónování. Poskytuje velmi příjemné sametové povrchy. Aplikuje se štětcem nebo stříkáním. Jako základ slouží naředěný vlastní lak. Splňuje ČSN EN 71/2014 odd. 3 a 6, hračky pro děti mladší 3 let.

Z laků pro průmyslové využití, (na objednávku i HOBBY) nabízíme zcela špičkový produkt Aquafin plus profi v systému se základním brusným lakem. Extrémní vlastnosti. Brusný základní lak – brousitelnost do 45 min. od aplikace. Aquafin plus profi manipulace do 60 min, další nátěr do 2 až 3 hod. Dokonalé povrchy, lesk, pololesk, polomat, mat a hluboký mat. Tvrdost nad 50 %, dokonalá odolnost na vodu, horká pára 30 min. 80 ◦C, aplikace stříkání a štětec. ČSN EN 71/2014 odd. 3 a 6 - hračky pro děti do 3 let.

Nátěry interiéru
Nátěry interiéru

Z krycích barev email BRISK – průmysl (HOBBY na objednávku) špičkový produkt – akryl-polyuretan. Vyznačuje se extrémními vlastnostmi - zasychání, oděr, tvrdost a stohovatelnost. Systém Brisk obsahuje BRISK primer– provedení 1K a 2K nebo primer Brisk izolační. Produkt splňuje normu ČSN EN71/2014 odd. 3 a 6 pro dětské hračky do 3 let.Dále pro hobby použití Sokrates Colour splňující normu ČSN EN 71/2014 odd. 3 a 6 pro hračky do 3 let.

Nejprodávanějším barvou na radiátory je barva proRADIÁTOR, která splňuje normu ČSN EN 71/2014 a stala se nejprodávanějším produktem na radiátory.V nabídce naleznete také oleje a vosky na podlahy a nábytek včetně včelího vosku a antibakteriálního oleje.Bližší informace naleznete na www.barvy-sokrates.cz.

Publikováno: 19. 1. 2018, Autor: Building Plast (text a foto), Profil autora: Redakce