reklama

SECA na veletrhu Dřevostavby 2018

Do interiéru i exteriéru dřevostavby patří dřevo. Přijďte se o tom přesvědčit i vy na veletrh Dřevostavby, který se koná ve dnech 1. – 4. 2. 2018 na výstavišti v pražských Holešovicích. Odborníci se společnosti Serafin Campestrini vám rádi poradí a zodpoví všechny vaše otázky týkající se dřevěných podlah, dřevěných fasád, palubek... Dají vám tipy jak na výběr správné dřeviny, jak na montáž, i jak se o dřevěné povrchy správně starat.

SECA na veletrhu Dřevostavby 2018

Navštivte je ve dnech konání veletrhu Dřevostavby 2018 v pravém křídle veletržního paláce v Praze Holešovicích na stánku číslo PK51.

SECA na veletrhu Dřevostavby 2018
SECA na veletrhu Dřevostavby 2018

Do dřevostavby a je jedno, zda hovoříme o montované dřevostavbě, srubu nebo roubeném domu se jednoznačně hodí dřevo. Dřevo je úžasný přírodní materiál, který vyniká skvělými fyzikálně-mechanickými vlastnostmi. V interiéru vytváří zdravé mikroklima bez plísní a vlhkosti. Smysl dřevostavby proto podtrhuje využití tohoto materiálu nejen na samotnou stavbu, ale i dále v interiéru na podlahu nebo obložení stěn.

Dřevostavba to je osobitost, dřevostavba to je styl života, dřevostavba to je přesvědčení… nezabíjejte ji proto levnými náhražkami a umělými materiály. Dotáhněte to do konce, dolaďte ji do detailu!

Odborníci ze společnosti Serafin Campestrini vám poradí, jak na to.

Zájemci o VSTUPENKY ZDARMA mohou kontaktovat zástupce společnosti Serafin Campestrini na e-mailové adrese: info@secacz.cz.

Publikováno: 23. 1. 2018, Autor: Andrea (text), Serafin Campestrini (foto), Profil autora: Redakce