reklama

Ytong představí své řešení pro pasivní domy na 6. veletrhu FOR PASIV 2018

Na pražském výstavišti se od 8. do 10. února koná veletrh zaměřený na nízkoenergetické, pasivní a nulové budovy. Mezi inovativními řešeními úsporných budov návštěvníci najdou stavební systém Ytong, jehož prvky uvidí na postaveném fragmentu. Techničtí poradci výrobce zde budou k dispozici všem, kteří se zajímají o jejich více než desetileté zkušenosti s pasivní výstavbou. Mohou se s nimi poradit o svém projektu a získat mnoho poznatků a doporučení z praxe. Při této příležitosti společnost také uspořádala mimořádnou prodejní akci, v níž nabídne materiál za výhodnou cenu.

Ytong představí své řešení pro pasivní domy na 6. veletrhu FOR PASIV 2018

Veletrh For Pasiv je atraktivní pro odbornou i laickou veřejnost nejen prezentacemi firem, které nabízejí řešení nízkoenergetického či pasivního bydlení. Za pozornost stojí také doprovodný program pořádaný ve spolupráci s Centrem pasivního domu. Zde se návštěvníci veletrhu dozví o možnostech dotací pro tento typ výstavby a mohou čerpat také ze zkušeností firem a odborníků, kteří tyto domy projektují či stavějí v praxi.

Ytong představí své řešení pro pasivní domy na 6. veletrhu FOR PASIV 2018
Ytong představí své řešení pro pasivní domy na 6. veletrhu FOR PASIV 2018

Systém Ytong se na výstavní ploše opět představí fragmentem, který ukazuje způsob použití jednovrstvého řešení pasivního domu bez zateplování. Součástí fragmentu je také ukázka masivní střechy, jejíž konstrukce zabraňuje letnímu přehřívání. Předvedeny zde budou také systémové vnější i vnitřní omítky a jejich snadná aplikace.

Na místě prezentace budou také po celou dobu k dispozici případným dotazům na úsporné stavění techničtí poradci, kteří na svých tabletech mají řadu konkrétních realizací pasivních domů. Zájemci o pasivní výstavu s nimi mohou konzultovat projekt ve kterékoli fázi a zjistit, jaké výhody jim nabídne řešení z Ytongu. Zároveň mohou materiál po dobu veletrhu nakoupit za mimořádné ceny.

Některé projekty ze systému Ytong soutěží v doprovodné soutěži Pasivní dům 2017. Hlasující kromě cen pro vylosované výherce za účast v hlasování dostanou vstupenku na For Pasiv zdarma.

Publikováno: 27. 1. 2018, Autor: Xella (tisková zpráva), Profil autora: Redakce