reklama

SAPELI zve na veletrh DŘEVOSTAVBY 2018

Na 13. Mezinárodním veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů DŘEVOSTAVBY 2018 nebude chybět ani společnost SAPELI, jednička na trhu interiérových dveří a zárubní. Prezentovat bude novinky i oblíbené řady ze svého sortimentu dveří a zárubní. Odborníci SAPELI vám poradí s výběrem vhodných dveří na stánku č. LK35 v Levém křídle Průmyslového paláce na pražském Výstavišti Praha - Holešovice a to v průběhu celého konání veletrhu, tedy ve dnech 1. - 4. 2. 2018.

SAPELI zve na veletrh DŘEVOSTAVBY 2018

Prezentovány budou dveře dýhované i cenově dostupnější CPL dveře ve věrném dekoru dýhy a to i v kombinaci dvou různých dekorů dýhy na jedněch dveřích. Tradiční vertikální provedení dýhování tak můžete doplnit o designový prvek s horizontální dýhou a to včetně kombinace různých druhů dřeva a různých odstínů. S odborníky firmy DODO for life, prodejcem dveří SAPELI, můžete přímo na stánku zkonzultovat také atypické tvary dveří a dveře na míru. Pokud potřebujete nestandartní rozměr, atypický tvar, například se zkosením podél stropu v podkroví, nebo netradiční na míru připravený odstín, v sortimentu dveří SAPELI to není problém. Skvělým doplňkem do dřevostavby mohou být také celoskleněné dveře a stěny SAPGLASS, které opticky rozdělí prostor, ale zachovají v něm přirozené světlo.

Od 1. 2. do 31. 3. můžete navíc využít slevu 16 % na sortiment bílých dveří v barvě bílá hladká 17 a bílá EKO navíc s rozměrem 210 cm v ceně ve všech SAPELI Centrech a SAPELI Pointech.

Více informací na www.sapeli.cz a www.dodo-dvere.cz.

Publikováno: 1. 2. 2018, Autor: Sapeli (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce