reklama

Lindab zve na jubilejní 20. ročník veletrhu Střechy Praha 2018

Letos se koná již 20. ročník veletrhu Střechy Praha. Tato jedinečná akce v oboru střech se koná ve dnech 8. – 12. února 2018 na výstavišti PVA EXPO Letňany. Své zastoupení zde bude mít i společnost Lindab, tradiční prodejce a výrobce lehkých střešních krytin, okapových systémů, systémů pro opláštění a zastřešení budov či zastřešení plochých střech. Letos na veletrhu představí novinku – povrchovou úpravu PREMIUM MAT.

Lindab zve na jubilejní 20. ročník veletrhu Střechy Praha 2018

Povrchová úprava: PREMIUM MAT

Jak již název napovídá, jedná se o velmi líbivý matný povrch se sníženým stupněm lesku. Tento povrch se vyznačuje zvýšenou odolností proti korozi i agresivnímu prostředí, stejně jako mechanickému poškození při montáži, užívání a údržbě.

S touto novinkou se můžete osobně seznámit u stánku s číslem 306. Zástupci společnosti Lindab vám zde budou plně k dispozici.

Široká barevná škála drážkované střešní krytiny Lindab Seamline.
Široká barevná škála drážkované střešní krytiny Lindab Seamline.

Veletrh Střechy Praha

Veletrh STŘECHY PRAHA, který je dlouhodobě nejvýznamnější přehlídkou výrobků, materiálů a technologií z oblasti staveb a renovací střech ve střední Evropě, oslaví 20 let svého trvání. Veletrhu se každoročně účastní naprostá většina českých firem z oboru a prostřednictvím českých zastoupení i světová špička. Jubilejní ročník se bude konat 8. – 10. 2. 2018 v PVA EXPO PRAHA Letňany, společně s veletrhy SOLAR PRAHA, ŘEMESLO PRAHA a PURPO PRAHA.

Publikováno: 6. 2. 2018, Autor: Andrea (text), Lindab (foto), Profil autora: Redakce