reklama

Mladí učňové budou v Letňanech opět soutěžit s materiály Cemix

Přijďte se na výstaviště PVA EXPO Praha Letňany přesvědčit, že české řemeslo stále žije a zůstává atraktivním oborem pro řadu talentovaných učňů. V rámci doprovodného programu veletrhu FOR PASIV a Cesty dřeva ve dnech 9. – 10. února proběhne soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO. Jako každý rok změří na akci své síly studenti stavebních oborů a prokáží, že jim řemeslo doslova přirostlo k srdci.

Mladí učňové budou v Letňanech opět soutěžit s materiály Cemix

Elektronickou vstupenku pro vstup na výstavu FOR PASIV a Cesty dřeva, při kterých proběhne první postupové kolo 22. ročníku soutěže SUSO, naleznete zde. Praktické soutěžní ukázky s materiály Cemix se studenti zhostí v pátek 9. února v Hale č. 6 od 10:15 hod.

Mladí učňové budou v Letňanech opět soutěžit s materiály Cemix na veletrhu FOR PASIV
Mladí učňové budou v Letňanech opět soutěžit s materiály Cemix na veletrhu FOR PASIV

LB Cemix soutěž podporuje již devátým rokem a je jejím Hlavním partnerem. Projekt SUSO je zaměřený na vzdělávání budoucích řemeslníků (SUSO = Soutěž učňů stavebních oborů) a seznamuje studentský svět se zkušenostmi firem a renomovaných stavebních značek. Soutěžní přehlídka úspěšně propojuje teorii s praxí a díky ní se daří ve všech regionech ČR budovat základnu pro výběr budoucích kvalifikovaných řemeslníků.

Přijďte mladé řemeslníky podpořit a využijte možnost navštívit tento tematický stavební veletrh, který se v České republice řadí mezi nejzajímavější a dynamicky se rozvíjející. A pokud se do Prahy nedostanete, na stránkách www.suso.cz naleznete program a termíny dalších regionálních kol.

Publikováno: 9. 2. 2018, Autor: LB Cemix (tisková zpráva), Profil autora: Redakce