reklama

ForPasiv 2018 uspokojil návštěvníky i vystavovatele

Před několika dny se uzavřely brány stavebního veletrhu ForPasiv, který se konal v Praze Letňanech. Již tradičně se jej zúčastnila i společnost HELUZ, která ve svém výstavním stánku nabízela kompletní cihelný systém pro zdění, odborné poradenství pro investory, architekty, projektanty, stavební a developerské firmy.

ForPasiv 2018 uspokojil návštěvníky i vystavovatele

Virtuální zdění zaujalo nejen mladé

Také laická veřejnost získala na stánku mnoho užitečných rad i nápadů jak efektivně pracovat s materiály HELUZ, někteří odvážnější si zábavnou formou mohli zkusit postavit část domu ukázkou práce s virtuální realitou. S pomocí technických pomůcek a speciálního programu si každý mohl na stánku vyzkoušet vyzdění rohu přesně podle prováděcího postupu, dozdění otvoru pro okno a usazení překladu a zdění s cihlou Femily 2in1.

Virtuální zdění zaujalo nejen mladé
Virtuální zdění zaujalo nejen mladé

Společnost HELUZ předvedla na letošním ForPasivu projekt, který přitahoval pozornost nejen mladých lidí. Program je určen všem, kteří již poznali nebo se chtějí seznámit s možnostmi virtuálního prostředí, rádi hrají počítačové hry a při tom mohou svůj um a šikovnost využít při praktické stavební činnosti. Mohou tak získat dokonalý návod, jak bezchybně vyzdít obvodové zdi, nebo již zmíněné okenní otvory. A pokud si virtuální stavebník neví rady, program ho upozorní na špatný postup, nebo poradí jak správně postupovat dál.

Virtuální realita má velké předpoklady pro využití v mnoha oborech. Jak ukázali na stánku společnosti HELUZ své uplatnění má i ve stavebnictví.ForPasiv 2018 skončil, přinesl mnoho námětů, nápadů a již nyní se těsíme na další výstavy, kde se můžeme potkat osobně.

www.heluz.cz

Publikováno: 26. 2. 2018, Autor: Heluz (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce