7 důvodů, proč novostavbu zabezpečit moderní střechou Tondach

Keramická střešní krytina jako léty prověřený materiál přináší v dnešní době obrovskou variabilitu řešení šikmých střech nesrovnatelnou s jinými typy krytiny. Střeše poskytuje osobitý design společně se zárukou skvělých funkčních vlastností. Většina majitelů si pak cení především faktu, že střecha s povrchovou úpravou vypadá i za mnoho let jako právě dostavěná.

7 důvodů, proč novostavbu zabezpečit moderní střechou Tondach

Dnešní střechy vyžadují nejnovější trendy a komplexní řešení

Pro realizaci 100% funkčního střešního pláště je nutná perfektní kompatibilita všech použitých prvků – tedy základní krytiny, doplňkových tašek, keramických doplňků, doplňků pro hydroizolaci apod. Kromě toho majitel stavby očekává designovou variabilitu garantující výběr ideálního řešení, které je v souladu s plány a stylem domu. Ta je dána pestrým sortimentem tvarů tašek, povrchových úprav a mnoha barevných odstínů, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Kompletní portfolio všech originálních doplňků společně se zázemím renomované společnosti, která je největším tuzemským výrobcem pravé pálené tašky, představuje jistotu 100% dodávky a podmínky pro dokonale funkční výsledek. To znamená, že na stavbu dorazí vše, co má a v plánovaném termínu a vše bude sedět a fungovat tak, jak má, v souladu s nejnovějšími standardy – za předpokladu dobře provedené pokládky.

Originální podstřešní fólie Tondach mají vysokou gramáž, pevnost v tahu a ideální propustnost vodních pár. Výrobce poskytuje systémovou záruku v délce 10 let.
Originální podstřešní fólie Tondach mají vysokou gramáž, pevnost v tahu a ideální propustnost vodních pár. Výrobce poskytuje systémovou záruku v délce 10 let.

Unikátní spojení moderního designu a zdokonalovaných výrobních postupů

Za každou pálenou taškou, která zdobí střechu moderní budovy, stojí zavedené a lety prověřené výrobní postupy a práce s nejkvalitnějším materiálem - českou hlínou. Jedině díky nim mohou střechy TONDACH zaručit nejen spolehlivost a dlouhodobou životnost, ale také trvalou krásu, která nadchne každého majitele střechy.

Široký výběr typů a povrchových úprav pálených střech Tondach

Všechny povrchové úpravy jsou v rámci typu tašky k dispozici hned v několika odstínech. Čeští zákazníci v poslední době pro své nové domy vybírají hlavně polomatné engoby a vysoce lesklé glazury v tmavších odstínech, které svým luxusním vzhledem upoutají hned na první pohled a zároveň jsou nositeli velice praktických vlastností, díky kterým střecha nevyžaduje žádnou údržbu, aby vypadala stále skvěle.

Doplňky, které jsou vždy plně kompatibilní s pálenou krytinou

Ať už jde o praktické hydroizolační fólie pro střechy s podkročeným sklonem nebo ručně vyráběné keramické figurky pro okrasné prvky, jedině s originálními doplňky má zákazník jistotu, že budou se zbytkem krytiny plně kompatibilní a vše se bude k sobě hodit, aniž by nějaká část působila rušivě nebo docházelo k barevné či tvarové nejednotnosti.

Nová doplňková taška Samba 11 - taška větrací pro připojení hřebene v provedení glazura Amadeus černá, červená a hnědá. Zajišťuje ještě lepší odvětrání, navíc šetří náklady a perfektně ladí se základní taškou.
Nová doplňková taška Samba 11 - taška větrací pro připojení hřebene v provedení glazura Amadeus černá, červená a hnědá. Zajišťuje ještě lepší odvětrání, navíc šetří náklady a perfektně ladí se základní taškou.

Neustálý přísun novinek a praktických vylepšení

TONDACH své produkty neustále inovuje a do sortimentu zařazuje praktická vylepšení i designové novinky. Mezi ně patří nejen nové barevné odstíny dostupné pro všechny druhy tašky, ale rovnou i celé řady užitečných doplňků, mezi které patří i doplňková taška posuvná větrací pro připojení hřebene, která zajistí ještě účinnější odvětrání střešního pláště. Díky jednodušší pokládce, při které nejsou potřeba větrací pásy hřebene ani větrací tašky podél hřebene, navíc ušetří čas i náklady.

100% jistota kompletní dodávky materiálu

Když investor plánuje novou střechu a chce se vyvarovat problémům s dodávkou nebo neplněním slíbených termínů, je nejlepším rozhodnutím obrátit se přímo na osvědčeného výrobce pálené krytiny. Bude se moct spolehnout na profesionální servis, dostatek materiálu a zázemí tuzemské společnosti, což ocení nejen při samotné realizaci, ale i v případě nutnosti řešení reklamace či jiných výjimečných situací.

V kapele Keramorchestr se hraje na hudební nástroje vyrobené z pálených tašek Tondach.
V kapele Keramorchestr se hraje na hudební nástroje vyrobené z pálených tašek Tondach.

Všestranné využití, které dává prostor inovacím

Když Petr Pavlinec, cimbalista a vedoucí skupiny Keramorchestr, poprvé uslyšel krásný a zvonivý zvuk pálených tašek při výstupní akustické kontrole kvality, ujistil se nejen o kvalitách krytiny na svém domě. Ale dostal také nápad na výrobu unikátního hudebního nástroje - keramofonu. Postupně vyrobil další čtyři hudební nástroje pro své přátele a založil unikátní kapelu Keramorchestr. Pálené tašky tak díky němu neladí jen na střeše jeho moderního domu, ale i na vystoupeních po celé republice.

Více o střešní krytině a doplňcích naleznete na stránkách výrobce v sekci produkty Tondach.

Autor: Tondach (text a foto)

Související k tématu