reklama

Navštivte Pamu na veletrhu TECHAGRO a Stavebním veletrhu Brno

Za dobu více než dvacetiletého úspěšného trvání nesou veletrhy TECHAGRO, SILVA REGINA, BIOMASA známku prestižní akce s vysokým odborným kreditem, která představuje jednu z předních událostí svého druhu v Evropě. Stavební veletrhy Brno pokrývají prakticky všechny oblasti stavebnictví – realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje, stavební konstrukce – a technického zařízení budov. A na obou veletrzích můžete navštívit stánek Pama.

Navštivte Pamu na veletrhu TECHAGRO a Stavebním veletrhu Brno

TECHAGRO

Veletrh TECHAGRO se bude konat 8.-12.4.2018 na brněnském výstavišti. Stánek společnosti Pama č. 027 bude umístěn v pavilonu G2.

TECHAGRO patří mezi tři největší zemědělské veletrhy v Evropě a i v ročníku 2018 je brněnské výstaviště zcela vyprodané. Zastoupena je většina značek zemědělské techniky působících na evropském trhu, velký je podíl zahraničních vystavovatelů. Tento veletrh se více zaměřuje na rostlinnou výrobu, v pavilonu A1 vznikla hala posklizňových technologií a zemědělská technika má k dispozici více prostoru než v minulých ročnících. Vystavovatelé prezentují také komunální techniku. Zastoupeny jsou trendy – digitální technologie, precizní zemědělství nebo využití navigačních systémů.

TECHAGRO
TECHAGRO

Na tento veletrh můžete získat vstupenku za zvýhodněnou cenu 80 Kč při registraci a zadání promo kódu: GFP313ZE4A. Po provedené platbě vám bude zaslána emailem vstupenka, kterou si vytiskněte a použijte na turniketech u vstupu na veletrh. V případě nesnází volejte Helpdesk: +420 541 152 923 Po-Pá: 9-15 h.

TECHAGRO
TECHAGRO

Stavební veletrh Brno

Druhým veletrhem je Stavební veletrh Brno, konající se 25.4. - 28.4.2018. Stánek Pama č. 056 najdete v pavilonu P jako součást výstavní plochy Krytiny-Střechy.

Stavební veletrh Brno se budou věnovat hned několika tématům, která jsou v současné době aktuální nejenom ve světě stavebnictví. Hlavním tématem, které se bude prolínat jak výstavními expozicemi, tak i doprovodným programem a nezávislým poradenstvím je problematika Stavebnictví 4.0. Stranou pozornosti nezůstane ani cirkulární ekonomika nebo udržitelnost života v krajině a ve městech. Dalším tématem bude více než aktuální problematika dotačních titulů zaměřených na energeticky úsporné stavění a rekonstrukce. Nebude chybět ani prezentace činnosti cechů a jiných odborných společenstev.

Stavební veletrh Brno
Stavební veletrh Brno

Publikováno: 9. 4. 2018, Autor: Pama (tisková zpráva), Pavla (foto), Profil autora: Redakce