Rolety, žaluzie a markýzy do každého domu

Hledáte účinné řešení, jak ochránit svůj domov před neúprosnými slunečními paprsky? Pořiďte si na okna osvědčené prvky stínící techniky. Víme, kde si vyberete rolety, žaluzie a markýzy do každého domu.

Rolety, žaluzie a markýzy do každého domu

Ochrana před sluníčkem

Kam chodí slunce, tam nechodí lékař. Ovšem všeho moc škodí. Rolety, žaluzie a markýzy představují osvědčené řešení, jak regulovat intenzitu slunečního svitu pronikajícího do místnostní v domě, a docílit tak optimální světelné i tepelné pohody v interiéru. Možná namítnete, že k tomuto účelu dobře poslouží látkové závěsy. Jenže závěsová alternativa neskýtá takové množství možností jako právě rolety, markýzy a žaluzie. Nehledě na to, že moderní prvky stínící techniky tolik nechytají prach, a tudíž jsou vhodné také pro alergiky.

Rolety chrání Vaše soukromí

Okenní rolety vás ochrání nejen před slunečním zářením, ale i před bouřkou, vichřicí a další nepřízní počasí. Nehledě na to, že jejich instalací zabráníte tepelným ztrátám. A do třetice dodejme, že ochrání vaše soukromí před zvědavými pohledy zvenčí. Společnost Rolrols nabízí rolety do oken, nad okna, anebo v provedení předokenních rolet.

Náš tip: Pokud chcete svou domácí pohodu dovést k dokonalosti, pak jistě nechcete, aby vás obtěžovali ani komáři, mouchy a vosy. Před nimi vás ochrání sítě proti hmyzu.

Rolety chrání Vaše soukromí
Rolety chrání Vaše soukromí

Oblíbené okenní žaluzie

Mezi nejoblíbenější prvky stínící techniky patří okenní žaluzie, které jsou známé svou spolehlivou funkčností, dlouhou životností i cenovou dostupností. Lze je použít takřka na všechny typy oken. Na www.rolrols.cz si navíc můžete vybrat ze široké palety materiálů, stejně jako barevných odstínů, a povýšit tak své žaluzie na dekorativní prvek vašeho interiéru. Velké oblibě se těší módní vertikální žaluzie, a to díky svému krásnému vzhledu. Mnohem rozšířenější alternativu však představují horizontální žaluzie, vyhledávané pro jednoduchou montáž a snadnou obsluhu.

Náš tip: Dekorativní žaluzie Plisé ocení majitelé všech domů, kteří hledí na svět přes atypická okna.

Oblíbené okenní žaluzie
Oblíbené okenní žaluzie

Venkovní markýzy

Venkovní markýzy se postarají o zpříjemnění vašeho venkovního posezení. Poskytnou vám útočiště jak před žhavými slunečními paprsky, tak před studenými kapkami deště. Protože dotváří celkovou tvář domu, jistě oceníte, že si je můžete vybrat v 260 barevných odstínech a v 18 typech konstrukcí. Protože se vyrábějí ze 100% akrylového vlákna, vyznačují se dlouhou životností a stálobarevností.

Venkovní markýzy
Venkovní markýzy

Rolety, markýzy a žaluzie vám umožní užívat si radost ze sluníčka jen když sami chcete. Všechny zmíněné prvky stínící techniky najdete na www.rolrols.cz

Autor: RolRols CZ (text a foto)

Související k tématu