reklama

Chraňte se před hmyzem

Hřejivé paprsky slunce jsme letos začali pociťovat dříve než v uplynulých letech. Příroda se tak probudila ze zimního spánku o pár týdnů napřed. Kromě kvetoucích stromů a pučících květin začal všude kolem nás poletovat i nepříjemný hmyz. U ucha slyšíme bzučet komáry, včely, mouchy a jiné drobné živočichy. Nejvyšší čas se před bodavým hmyzem chránit. Spolehlivou pomoc nabízejí tesa® sítě do oken a dveří.

Chraňte se před hmyzem

Hliníkové rámy se sítí proti hmyzu tesa® poskytují dokonalou a dlouhodobou ochranu proti nežádoucímu hmyzu. Před sezónou je na okna či dveře snadno nasadíte a před zimou, kdy nejsou potřeba, je sundáte a schováte na další rok. Nemusíte tak každý rok aplikovat novou síť na okna, stačí rám se sítí pouze nasadit a užívat si dlouhé večery při otevřeném okně a klidný spánek bez štípanců na těle. Hliníkové rámy se sítí proti hmyzu tesa® do oken a dveří jsou nabízeny v bílé a hnědé barvě v několika rozměrech. Pokud by vám přesto daný rozměr nevyhovoval, je možné rám snadno zaříznout na potřebnou velikost. Balení obsahuje hliníkový rám, sklolaminátovou síťovinu a veškeré příslušenství pro upevnění.

Ochrana před hmyzem s tesa®
Ochrana před hmyzem s tesa®
Ochrana před hmyzem s tesa®
Ochrana před hmyzem s tesa®

Díky chytře navrženým a extrémně odolným rohovým spojkám a konstrukci se hliníkové rámy značky tesa® nekroutí. Sklolaminátová síť tesa® Comfort v porovnání s ostatními sítěmi na trhu poskytuje lepší průhlednost, větší ventilaci vzduchu a dlouhou životnost. Sítě do oken, které se prodávají v řádu desetikorun, vůbec nedoporučujeme kupovat. Za sezónu byste jich museli koupit několik, většinou totiž neodolávají UV záření a snadno se trhají, proto vás ve finále budou levné sítě stát mnohem vice než jedna kvalitní síť.

Pro okna

Žádné vrtání do okenních rámů! Hliníkový rám se sítí do oken tesa® je nasazovací. Díky upínacím pružinám ho na okno snadno a rychle zavěsíte a v případě potřeby zase sundáte. Samotná montáž hliníkového rámu do oken je velmi jednoduchá, v návodu jsou detailně popsány jednotlivé kroky pro sestavení rámu.

Pro okna
Pro okna
Pro okna
Pro okna

Pro dveře

Součástí hliníkového rámu do dveří jsou panty, díky nímž se rám otevírá a zavírá. Záleží pouze na vás, zda-li panty našroubujete přímo do rámu dveří, což znamená vrtání do dveřního rámu nebo si přikoupíte adaptér pro zavěšení hliníkových rámů. Ten umožňuje upevnění hliníkového rámu se sítí proti hmyzu pomocí svorek bez nutnosti vrtání. Panty jsou vybaveny jednoduchým pružinovým mechanismem, jehož sílu si nastavujete dle potřeby. Dveře se pak po otevření sami zavřou a díky magnetickým sklapkám zavřené zůstanou.

Pro dveře
Pro dveře
Pro dveře
Pro dveře
Pro dveře
Pro dveře
Pro dveře
Pro dveře

Lamelové sítě

Kromě hliníkových rámů jsou v nabídce tesa i lamelové dveře se sítí proti hmyzu. Ty jsou vhodné zejména pro domácnosti, které mají doma kočku nebo psa. Poskytují ochranu proti hmyzu, ale zároveň zůstávají průchozí pro vaše čtyřnohé miláčky. Jakmile zvíře projde, lamelové dveře se díky závaží na lamelách sami zavřou. Lamelové sítě proti hmyzu připevníte k rámu dveří pomocí oboustranně lepicích proužků Powerstrips® nebo je můžete k dveřnímu rámu přivrtat.

Lamelové sítě
Lamelové sítě
Lamelové sítě
Lamelové sítě

V širokém sortimentu tesa® výrobků pro ochranu před nežádoucím hmyzem najdete kromě hliníkových rámů do oken a dveří i samotné sítě se samolepicím suchým zipem v různých velikostech a typech. Dále speciality, jako jsou sítě do střešních oken, sítě proti hmyzu se sluneční clonou odrážející sluneční paprsky, otevírací sít či moskytiéru.

Lamelové sítě
Lamelové sítě
Lamelové sítě
Lamelové sítě

Více informací, on-line prodej a kompletní nabídku tesa® sítí proti hmyzu naleznete nawww.tesa-tape.cz.

Publikováno: 2. 5. 2018, Autor: tesa tape (text a foto), Profil autora: Redakce