reklama

Rychlá přestavba kuchyně

Nainstalujte si profesionální nádržku na zeleninu používanou šéfkuchaři, designovou vodovodní baterii a novou pracovní desku, a dosáhněte tak přestavby kuchyně, na kterou můžete být pyšní...

Rychlá přestavba kuchyně

Budete potřebovat

  • Nádržku na zeleninu z nerezové oceli
  • Designový kohoutek, např. jednoblokovou směšovací baterii
  • Silikonový těsnicí prostředek
  • Odpad pro dřez
  • Trubky k připojení na hlavní vedení

  • Dremel Trio

Vyznačte obvod vaší nové profesionální kuchařské nádržky na zeleninu přibližně půl metru od stávajícího dřezu. Následně zakreslete přehnutý okraj nádržky uvnitř mísy, který proto musíte nejprve naměřit, a následně setřete vnější čáru.

Budete potřebovat
Budete potřebovat

Poté pomocí nářadí Dremel TRIO a řezačkou na dlaždice (TR562) vytvořte průřez v pracovní desce obložené keramickými obklady. Případě si vypomozte dalším prvkem řady TRIO, řezačkou na kruhové otvory, která vám pomůže vyříznout dokonalý kruhový otvor (s maximálním poloměrem 160 mm). Vyřízněte stejnou linkou řezu i podkladové dřevo, přičemž tentokrát k tomu použijte opět nářadí Dremel TRIO a univerzální řezací bit z tvrdokovu (TR563) buď volně bez vodicích pomůcek, nebo řezačkou na kruhové otvory.

Budete potřebovat
Budete potřebovat

Stejným způsobem označte na pracovní desce s keramickými obklady obvod základny vašeho designového kohoutku asi 15 cm od otvoru, který jste vyřízli pro kuchařskou nádržku na zeleninu. Následně proveďte zapichovací řez nářadím Dremel TRIO s řezacím bitem na dlaždice (TR562).

Budete potřebovat
Budete potřebovat

Nejdříve naneste bezbarvý silikon pod přehnutý okraj nádržky, aby neprotékala voda kolem dřezu, a nádržku na zeleninu poté umístěte do zamýšlené polohy. Poté do připraveného místa vložte vaši novou designovou baterii.

Budete potřebovat
Budete potřebovat

Více naleznete na www.dremeleurope.com

Publikováno: 3. 5. 2018, Autor: Dremel (text a foto), Profil autora: Redakce