reklama

Raději si čistíte své auto sami?

Také máte rádi vše pod kontrolou? Přiznám se, že já ano. Jedna z věcí, nad kterou chci mít kontrolu, je moje auto. Ne, že bych si spravoval auto sám, přece jen toto bylo možné před lety, kdy byla ještě elektronika v plenkách, nyní už je to téměř nemožné. Ale nad čistotou mého auta mít kontrolu mohu. Mám s mytím auta v myčkách špatnou zkušenost. Vždy jsem měl pocit, že auto není dobře umyté a stejně jej musím doma doleštit sám, a pak ten pocit, že jej budu mít nějak poškrábané, to jsem riskovat nechtěl. I když vím, že současné myčky aut jsou výrazně lepší, přece jen mám rád tyto věci ve svých rukou. Navíc nechci ztrácet čas, peníze i najeté kilometry častými cestami do myček. Proto mám pomocníka, se kterým je mé auto jako ze škatulky.

Raději si čistíte své auto sami?

S vysokotlakým čističem Kärcher K 5 Premium Full Control Plus si můžete auto umýt kdykoli a sami. Navíc se o něj nemusíte bát, protože si sami nastavíte dostatečně jemný paprsek vody. Jednoduše můžete přepínat mezi mycími režimy tak, že na pistoli stisknete vybranou položku, a rovnou kontrolujete sílu na displeji. Typ paprsku pohodlně nastavíte pootočením na pracovním nástavci 3-1 Multi Jet a pak už jen regulujete tlačítky +/- . Tak nemusíte vyměňovat pracovní nástavec ani při přechodu z vysokotlaku na stupeň čisticího prostředku. Takto umyjete auto mnohem pohodlněji a rychleji. Buďte pánem situace a mějte mytí pod kontrolou.

Raději si čistíte své auto sami? S vysokotlakým čističem od Kärcheru to půjde samo!
Raději si čistíte své auto sami? S vysokotlakým čističem od Kärcheru to půjde samo!

Auto však není jedinou oblíbenou věcí, kterou je obtížné vyčistit. Když jako já rádi jezdíte s přáteli či rodinou na výlety na kole, víte, jak kola po návratu vypadají. Zabahněná a zablácená tak, že vás s nimi manželky nechtějí pustit ani do garáže. A to není vše. Jestliže máte dům, pak víte, o čem mluvím. Okolo domu je pořád co uklízet. I v takových případech se tlaková myčka Kärcher hodí. Možná si úklid okolo domu zamilujete stejně jako já. Baví mě každý nepořádek na terase či domě jednoduše spláchnout.

Raději si čistíte své auto sami? S vysokotlakým čističem od Kärcheru to půjde samo!
Raději si čistíte své auto sami? S vysokotlakým čističem od Kärcheru to půjde samo!

Tlaková myčka Kärcher K 5 Premium Full Control Plus je vhodná i pro častější používání na zvlášť úporné nečistoty. Snadno s ní vyčistíte chodníček okolo domu, dokážete se zbavit mechu a plevele v prasklinách nebo mezi jednotlivými spoji v chodnících a cestičkách. Snadno s ní vyčistíte i zašlou špínu zahradního nábytku.

S tlakovými myčkami Kärcher máte své auto, kolo, dům a vše kolem plně pod svou kontrolou.

Více na www.karcher.cz a www.světcisteni.cz.

Publikováno: 14. 5. 2018, Autor: Kärcher (text a foto), Profil autora: Redakce