reklama

Novinky v oblasti oplocení představí na veletrhu For Arch společnost Pilecký

Letošní, již 29. ročník mezinárodního stavebního veletrhu For Arch, otevře pro návštěvníky své brány v úterý 18. září. Až do soboty 22. září se budete moci seznámit s nejnovějšími trendy a novinkami v oblasti stavebnictví, elektrotechniky a zabezpečení, vytápění, nebudou chybět informace z oblasti dřevostaveb, ale také bazénů a saun. Své nezastupitelné místo má mezi vystavovateli i společnost Pilecký, specialista na oplocení všeho druhu. Letos na veletrhu v hale 3 u stánku s číslem A10 představí dvě novinky – stínící pásku THERMOPIL a sypané gabionové stěny.

Novinky v oblasti oplocení představí na veletrhu For Arch společnost Pilecký

Expozici společnosti Pilecký naleznete v hale 3, u stánku s číslem A10. Letos budou dominantou stánku dvě novinky: stínící páska THERMOPIL a sypaná gabionová stěna.

Stínící páska THERMOPIL

Novinkou v oblasti zastínění je stínící páska THERMOPIL®. Je vhodná pro panely o šířce 2,5 m s rozestupy drátů 5 a 20 cm, je výborným řešením pro zastínění panelových oplocení a čtyřhranného pletiva. Vytváří pocit soukromí po dobu celého roku. Páska je vyrobena z polyethylenu, což je materiál, který se používá při balení potravin. Dělení je možné ve všech směrech. Pásky jsou k dostání v tradiční zelené a moderní antracitové barvě.

Stínící páska THERMOPIL v zeleném provedení.
Stínící páska THERMOPIL v zeleném provedení.

Sypané gabionové stěny

Sypané gabionové stěny se skládají z jednotlivých komponentů – svařované panely (PILOFOR® SUPER, PILOFOR® SUPER STRONG), ocelové sloupky STONE o šířce 160 mm, gabionové spony STONE 150 mm. Výhody sypané gabionové stěny o šířce 160 mm:

  • Tenké provedení gabionové stěny – vhodné do prostor kde nelze použít klasický gabion
  • Jednoduchá konstrukce gabionu – dlouhé stěny, ploty
  • Rychlost výstavby gabionu – sestavuje se z velkých montážních celků
  • Nízké náklady na pořízení kamene a jeho dopravu – stěna je tenká, nižší spotřeba kamene v porovnání s klasickým gabionem
  • Nízké náklady na realizaci gabionu – nižší spotřeba kamene a tedy nižší náklady na pořízení kamene
  • Nízké náklady na plnění gabionové stěny kamenem – plnění sypáním, nižší časová náročnost než u klasických gabionových košů
  • Výrazný architektonický prvek – přírodní vzhled
  • Vysoká životnost gabionové stěny – svařované panely mají vysokou životnost díky své povrchové úpravě. V případě použití kvalitního kamene je gabionová stěna zárukou dlouhotrvající životnosti a funkčnosti konstrukce.

Gabionové stěny ve výše uvedeném provedení, nelze použít jako stěny opěrné.

Sypané gabionové stěny.
Sypané gabionové stěny.

Pokud se tedy chystáte na nové oplocení, pak vězte, že u expozice společnosti Pilecký načerpáte spoustu inspirace a dozvíte se mnoho užitečných informací.

Nezapomeňte tedy na veletrhu For Arch, ve dnech 18. - 22. září v hale 3 u stánku A10.

Sypané gabionové stěny
Sypané gabionové stěny

Publikováno: 21. 8. 2018, Autor: Andrea (text); Andrea, Pilecký (foto) , Profil autora: Redakce