reklama

Blíží se uzávěrka přihlášek na veletrh Střechy Praha za výhodnější ceny!

Do 30. 9. 2019 mohou zájemci o účast na 22. ročníku veletrhu střech, fasád, dřeva, úspor energií a řemesel STŘECHY PRAHA využít nižší ceny za výstavní plochu. Veletrh proběhne 6. – 8. 2. 2020 v PVA EXPO PRAHA Letňany.

Blíží se uzávěrka přihlášek na veletrh Střechy Praha za výhodnější ceny!

Veletrh Střechy Praha je největší veletrh svého druhu v České republice, kterého se účastní naprostá většina českých firem z oboru a prostřednictvím českých zastoupení i světová špička. Více na www.strechy-praha.cz

Monitoruje dění napříč odvětvím, k vidění bude rozsáhlá nabídka střešních krytin, tepelné izolace, hydroizolace, střešní okna a prosvětlovací prvky, dřevěné konstrukce, solární systémy, kotevní a spojovací prvky, odvodňovací systémy, pracovní oděvy, prvky BOZP a mnoho dalšího. Pokračovat bude úspěšný projekt „Festival dřeva a nářadí“ s rozsáhlou nabídkou nářadí, nástrojů a dalšího vybavení pro profesionály i kutily. Těšit se tedy můžete na komplexní řešení a veškeré služby pro stavbu a renovace střech, rekonstrukce a úsporné bydlení. K dispozici bude bezplatné odborné poradenství ve všech oblastech výstavby, přednášky, konference i množství praktických ukázek.

Veletrh přivábí vždy spoustu návštěvníků
Veletrh přivábí vždy spoustu návštěvníků

Zvýrazněné téma

Jedním z nosných témat veletrhu budou pochozí ploché střechy, především střešní zahrady, terasy, balkony a lodžie. Tyto konstrukce umožňují lidem více relaxovat bez nutnosti vyrážet daleko do přírody, poskytují místo pro odpočinek i volnočasové aktivity. Zelené střechy mají navíc schopnost zadržovat vodu a řešit tak problematiku tepelných ostrovů ve městech.

kdo by odolal takhle krásné střeše na terase?
kdo by odolal takhle krásné střeše na terase?

Nižší ceny účasti pro vystavovatele

Soubor veletrhů Střechy Praha, Solar Praha a Řemeslo Praha nabízí ideální příležitost získat nové zákazníky a představit svou nabídku více než 25 000 návštěvníků z řad realizačních firem i široké veřejnosti se zájmem o střechy, řemeslo a kvalitní bydlení. Firmy mohou využít nižší ceny účasti platné do 30. 9. 2019.

Publikováno: 24. 9. 2019, Autor: Střechy Praha (text a foto), Profil autora: Redakce