reklama

Na veletrhu For Arch nebude ani letos chybět společnost Fenix Trading – specialista na sálavé vytápění

Jaké jsou možnosti vytápění domu elektřinou? Je vytápění elektřinou výhodnější než vytápění plynem? Co obnáší instalace elektrických topných kabelů a vytápění domu elektřinou? Jak fungují sálavé panely a dokáží vytopit byt či dům? Jak funguje nulový dům z hlediska výdajů za energie? Na tyto a další otázky spojené s topením elektřinou vám odpoví specialisté ze společnosti Fenix Trading na 29. mezinárodním stavebním veletrhu For Arch. Ten pro veřejnost otevře své brány v pražských Letňanech ve dnech 18. – 22. září 2018. Stánek společnosti Fenix Trading naleznete v hale číslo 4 pod číslem C15. Mimo kvalifikovaných odpovědí na své otázky se zde budete moci seznámit s novinkami na poli topných sálavých panelů, které pro letošní rok Fenix Trading připravil.

Na veletrhu For Arch nebude ani letos chybět společnost Fenix Trading – specialista na sálavé vytápění

Novinky v oblasti sálavých panelů

V oblasti bytového designu je v posledních letech velmi žádaný návrat k přírodním materiálům. Výjimku proto netvoří ani požadavky na stylový design topných prvků v interiérů. Tyto požadavky beze zbytku splňují sálavé panely ECOSUN NATURAL od společnosti Fenix Trading. V nabídce nově naleznete keramické sálavé panely ECOSUN NATURAL v dokonalé imitaci přírodního kamene. Tento typ sálavých panelů je určený zejména do reprezentativních prostor, do hal, ale i stylových interiérů rodinných domů a bytů, nebo do koupelen. Panely lze zavěsit na šířku i na výšku, jejich příkon je 400 W. Mezi volitelné příslušenství těchto panelů určených pro koupelny patří nerezové madlo na ručníky.

Designový sálavý panel v dokonalé imitaci kamene ECOSUN NATURAL.
Designový sálavý panel v dokonalé imitaci kamene ECOSUN NATURAL.

Druhou novinkou je rozšíření nabídky skleněných panelů ECOSUN GS. Inovací je výkon 500 W. Pokud potřebujete topný sálavý panel umístit do místnosti s omezeným prostorem – koupelny, předsíně…, pak jistě uvítáte rozměr 1200x400 mm a možnost zavěšení na výšku. Také barevná paleta panelů byla z původních barev – bílé, černé a zrcadlové rozšířena o 4 nové odstíny: Basalt, Wine REd, Graphite a Platinum Grey.

Inovovaný sálavý panel ECOSUN GS určený do místností s omezeným prostorem.
Inovovaný sálavý panel ECOSUN GS určený do místností s omezeným prostorem.

Pokud se tedy chystáte na veletrh For Arch, pak neopomeňte navštívit stánek společnosti Fenix Trading, získáte kvalifikované odpovědi na své otázky ohledně vytápění elektřinou, proškolení odborníci vás rádi seznámí s novinkami a trendy v oboru.

Publikováno: 27. 8. 2018, Autor: Andrea (text); Andrea, Fenix Trading (foto), Profil autora: Redakce