reklama

Společnost NIBE ENERGY SYSTEMS zve na veletrh FOR THERM 2018

Ve dnech 18. – 22. září vás co nejsrdečněji zveme na největší český veletrh vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM 2018, který je součástí tradičního stavebního veletrhu FOR ARCH konaného na výstavišti v pražských Letňanech.

Společnost NIBE ENERGY SYSTEMS zve na veletrh FOR THERM 2018

Těšíme se na setkání u stánku č. 7B13 v hale 7, kde vás seznámíme s řadou novinek z našeho sortimentu – např. s tepelným čerpadlem NIBE F2040-6, které se vyznačuje kompresorem s plynule řízeným výkonem a sezónním topným faktorem SCOP až 4,8. Pokud nás navštívíte 20. září získáte navíc jedinečnou příležitost seznámit se s mistrem Evropy v závodech tahačů Adamem Lackem, který je členem stáje Buggyra a spokojeným majitelem jednoho z našich tepelných čerpadel.

Tepelné čerpadlo NIBE F2040-6

Tepelné čerpadlo systému vzduch-voda F2040 o výkonu 6 kW nově doplňuje stávající produktovou řadu o výkonech 8, 12 a 16 kW. Je ideální pro použití v rodinných domech a menších komerčních budovách (s tepelnou ztrátou 2-6 kW), kde maximálně splňuje požadavky pro vytápění a již nyní zohledňuje očekávanou legislativu.

Více informací se dozvíte také na www.nibe.cz.

Publikováno: 13. 9. 2018, Autor: NIBE Energy systems (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce